Opis:


Aby zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom, wielu właścicieli firm decyduje się na doposażenie zakładu w urządzenia i środki ratujące zdrowie oraz życie. Priorytetem są odpowiednio zaopatrzone apteczki, które powinny znaleźć się w każdym pomieszczeniu, zlokalizowane w dobrze widocznym, oznaczonym miejscu. Na stanie przedsiębiorstwa z pewnością musi znaleźć się także defibrylator. Urządzenie to pozwala przywrócić funkcje życiowe osobom, które straciły przytomność, doznały ataku serca lub stały się ofiarami różnego rodzaju wypadków. 

Warto pamiętać, że sam zakup sprzętu to nie jedyna inwestycja. W przypadku apteczek należy regularnie sprawdzać zawartość oraz uzupełniać braki, które zostały wykorzystane (najczęściej są to środki opatrunkowe, usztywniacze, chusty stabilizujące lub preparaty chłodzące, bardzo przydatne, gdy doszło do poparzenia skóry). Jeśli chodzi o maszynę do pobudzenia akcji serca, z pewnością trzeba co jakiś czas wymieniać elektrody do defibrylatora. To elementy, które najszybciej ulegają zużyciu i które mogą być najbardziej zawodne, jeśli dojdzie do akcji ratunkowej. Należy bezwzględnie sprawdzać ich stan techniczny i sprawność (najlepiej jeśli takie czynności będzie wykonywać jedna, kompetentna, specjalnie do tego wyznaczona osoba z kadry pracowniczej), a w przypadku dostrzeżonych nieprawidłowości natychmiast wymienić wadliwie działającą część.

Pracownik odpowiedzialny za defibrylatory nie musi szukać zamienników w sklepach stacjonarnych. W ofercie online dostępnej na stronie hsmedical.pl można bezproblemowo zamówić elektrody oraz wyposażenie apteczek z dostawą pod wskazany adres, bez konieczności tracenia czasu na dojazdy do punktów sprzedaży w okolicy.

O firmie:


Firma: HS MEDICAL POLAND

Adres: Fabryczna 45

Miejscowość: Tychy

Kod pocztowy: 43-100

Telefon: 786 86 80 32

Domena: https://hsmedical.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

Foto Kreatywni

Częstochowa

Netpaka.eu

Lubliniec