Opis:


Banery są zaliczane do reklam wielkoformatowych, o powierzchni wynoszącej co najmniej kilka metrów kwadratowych. Najczęściej do ich produkcji wykorzystuje się wytrzymałe materiały powlekane winylem, na które nanosi się wybrane przez klienta informacje. Wiele firm podejmujących się wydruku banerów pomaga także nabywcom w przygotowaniu profesjonalnego projektu graficznego, dzięki czemu wyglądają one estetycznie, a odbiorcy nie mają problemów z odczytywaniem komunikatów. Banery spotyka się na płotach, elewacjach budynków oraz specjalnych stelażach. To świetny sposób na promowanie produktów, usług lub wydarzeń, takich jak koncerty, imprezy sportowe czy pikniki rodzinne. Korzystają z nich nie tylko przedsiębiorcy, ale i urzędy, szkoły oraz pozostałe instytucje.

Tak duża popularność banerów wynika ze skuteczności ich działania. Promują one markę niewielkim kosztem i każdego dnia docierają z komunikatami reklamowymi do szerokiego grona osób. Stanowią nieocenione narzędzie w budowaniu świadomości marki i zwiększaniu jej rozpoznawalności na rynku, dlatego znajdują zastosowanie między innymi wśród start-upów. Widoczność banerów z dużej odległości jest nieporównywalna z innymi formami komunikacji. Niektórzy podświetlają je diodami LED, które nie emitują ciepła i są odporne na czynniki pogodowe.

Reklama zewnętrzna to gwarancja niskiego kosztu dotarcia do potencjalnych klientów oraz bezproblemowego montażu. Zainteresowani taką formą promocji mogą skorzystać z oferty dostępnej pod adresem media-connect.com.pl. Prowadzi ją firma z Poznania proponująca druk banerów w konkurencyjnych cenach. Nośniki te zapewniają szeroki zasięg oddziaływania, dlatego są uznawane za skuteczniejsze w porównaniu do ulotek czy plakatów.

O firmie:


Firma: Media Connect

Adres: Bełchatowska 22

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-161

Telefon: 606 992 134

Domena: https://media-connect.com.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań