Opis:


Zapotrzebowanie na bezproblemowy dostęp do energii elektrycznej stoi obecnie na bardzo wysokim poziomie z uwagi na mnogość urządzeń zasilanych prądem, często niezbędnych w codziennym życiu. Analizując rynek, firma Inerge Sp. z o. o. rozpoczęła sprzedaż wysokojakościowych akumulatorów o różnej mocy i przeznaczeniu. Przedstawiona na stronie dostawcy oferta spełnia oczekiwania zarówno osób prywatnych, jak i przedstawicieli biznesowych. 

Dystrybucja obejmuje modele zasilaczy przydatne między innymi w pojazdach typu kamper. Dodatkowe baterie sprawdzają się jako generator prądu stałego lub też jako konwerter w instalacjach solarnych, reagując w przypadku spadku poboru mocy wynikającej z braku dostępu do słońca. Dużym zainteresowaniem kupujących odwiedzających serwis sprzedażowy jest akumulator LiFePO4 12V 100Ah. Z jego specyfikacją techniczną można zapoznać się online. 

Wspomniany model sprawdza się nie tylko w kamperach. Z powodzeniem można go użytkować wszędzie tam, gdzie dostęp do stałego źródła prądu jest utrudniony. Znajdzie też zastosowanie w gospodarstwie domowym jako zapas w przypadku braków w zasilaniu. Może stanowić też dodatkowe zabezpieczenie, jeśli w domu zastosowano fotowoltaikę, a wygenerowana przez instalację ilość energii nie spełnia oczekiwań i potrzeb domowników. Istnieje opcja nabycia go w zestawie wraz z odpowiednią ładowarką, także dostępną w sprzedaży.

Dostawca zaprasza do zapoznania się też z innymi rodzajami akumulatorów. Proponuje nowe fabrycznie sztuki w przystępnej cenie, pochodzące od uznanych na rynku producentów. W sklepie funkcjonuje strefa promocji, pozwalająca na zakupy ze sporym rabatem. Sprzęt, jeśli klient nie jest zadowolony z jego pracy, można zwrócić.

O firmie:


Firma: Inerge sp. z o.o.

Adres: Opacz 96

Miejscowość: Opacz

Kod pocztowy: 05-520

Telefon: 570555444

Domena: https://inerge.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa