Opis:


Jeszcze do niedawna nie zwracano zbyt mocno uwagi na estetykę wielu elementów, które wybierane były głównie pod względem użytkowym. Aktualnie sporo się zmieniło i ta kwestia dla kupujących określone wyroby ma duże znaczenie. Słupki uliczne zaliczają się do takich właśnie konstrukcji. Zamawiając je, osoby odpowiedzialne za zarządzanie przestrzenią miejską kierują się zarówno ich funkcjonalnością, jak i designem. 

Producent INOPLEX oferuje tego typu słupki w różnym rozmiarze, kolorze oraz mające różne kształty. Oferta jest faktycznie obszerna, wobec czego każdy z zamawiających ma okazję wybrać dokładnie taki element, który spełni jego wymagania. Jeszcze niedawno kupujący decydowali się głównie na słupki prezentujące się klasycznie, a więc pionowe. Teraz zaś chętnie wybierają modele:

  • owalne, 
  • prostokątne, 
  • mające nieregularne kształty.

Decydują się również na realizację indywidualnych zamówień. Jest to możliwe do osiągnięcia właśnie dlatego, że firma zajmująca się wykonywaniem takich słupków wie, iż przestrzeń miejska jest aktualnie nie tylko projektowana pod kątem praktycznym. Oczekiwania osób, które kupują przeróżne elementy, są zróżnicowane. Pewne jest, że jeśli ktoś decyduje się na złożenie takiego zamówienia i dokładnie opisze, czego potrzebuje, to jego prośba zostanie spełniona. 

Słupki mogą być ustawiane w różnych miejscach i spełniać różne funkcje. Dlatego to, jakie mają rozmiary oraz jak wyglądają, zależy także od tego, gdzie przewiduje się je ustawić. To, że można złożyć indywidualne zamówienie, jest korzystne. Fakt, iż słupki są wykonane solidnych materiałów, jest dodatkowym walorem, ponieważ nie ma ryzyka, że w razie uderzenia w nie zniszczą się oraz że czynniki atmosferyczne naruszą ich strukturę. 

Dowolność w doborze kształtu słupków nadających się do wykorzystania na ulicy wynika również z tego, że techniki ich wykonania bazują na bardzo precyzyjnych rozwiązaniach. Nie ma ryzyka, że nie otrzyma się takiej konstrukcji, jaka dostosowana będzie do określonej przestrzeni. 

Producent słupków ma na uwadze zarówno ich funkcję praktyczną, jak i estetyczną. Kieruje się wysokimi standardami w procesie ich wytwarzania. Design ma tutaj niemałe znaczenie, ponieważ estetyka przestrzeni miejskiej jest aktualnie priorytetem dla osób będących odpowiedzialnymi za jej zagospodarowanie. 

O firmie:


Firma: Inoplex

Adres: Przewodowa 40

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 04-874

Telefon: +48 22 460 54 30

Domena: https://inoplex.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa