Opis:


Wieloletnie doświadczenie zawodowe z pewnością pomaga w codziennej pracy oraz umożliwia dzielenie się zdobytą wiedzą z innymi. Inaczej jest w zawodzie audytora, który nie może operować jedynie na raz przyswojonych informacjach i musi stale dbać o ich aktualizację. Kluczowe na tym stanowisku jest stałe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez udział w odpowiednich kursach.

Na potrzeby audytorów starają się odpowiadać pracownicy firmy Vertin Sp. z o.o. Na bieżąco rozwijają ofertę szkoleniową o nowe formy nauczania. Zapraszają do zapoznania się z listą świadczeń osoby reprezentujące rozmaite branże, zainteresowane zdobyciem wiedzy teoretycznej i praktycznej pozwalającej im na optymalizację procesów w ich przedsiębiorstwie oraz bardziej efektywne zarządzanie. 

Organizator prowadzi kursy według obowiązujących norm. Legitymuje się certyfikatem normy jakościowej ISO 9001, dzięki czemu zaświadczeniem, jakie każdy uczestnik otrzymuje po odbyciu szkolenia, można posługiwać się na rynku pracy i jest ono akceptowalne przez firmy branżowe poszukujące kompetentnych audytorów. Dokument ten upoważnia osobę do tego, by mogła ona legalnie oraz zgodnie z najnowszymi wytycznymi przeprowadzać audyty 5s czy kontrole zgodne z VDA 6.3. 

Wsparcie, jakie proponuje kadra organizatora szkoleń, to również szeroko rozumiane usługi doradcze. Pracownicy do każdego klienta podchodzą w indywidualny sposób, co skutkuje personalizacją oferty oraz możliwością przedstawienia indywidualnych narzędzi pozwalających zoptymalizować działalność, a także wdrożyć odpowiednie środki naprawcze. Firma może pochwalić się renomą na rynku polskim i zagranicznym, co potwierdza wielu zadowolonych z uzyskanej pomocy klientów.

O firmie:


Firma: Interdont Support Q Sp. z o. o.

Adres: Pukowca 15

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-847

Telefon: 32 335 93 08

Domena: https://supportqpolska.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

Foto Kreatywni

Częstochowa

Netpaka.eu

Lubliniec