Opis:


Sprawy o wypłatę odszkodowań niejednokrotnie ciągną się przez kilka lat. Taka sytuacja znacznie ogranicza możliwości ofiar wypadków w powrocie do zdrowia (fizycznego i psychicznego). Należne pieniądze najczęściej pokrywają koszty leczenia u specjalistów oraz pomagają przetrwać trudny czas, w którym często bliscy pozostają bez stałych dochodów. Nawet jeśli ubezpieczyciel wypłaca w terminie odszkodowanie, to w wielu przypadkach okazuje się, że kwota jest zbyt niska w porównaniu do doznanych szkód majątkowych i osobowych. Na szczęście można zawalczyć o podwyższenie sumy odszkodowania czy zadośćuczynienia, jednak konieczne będzie wejście na drogę sądową.

Samodzielne poprowadzenie takiej sprawy (bez znajomości obowiązujących przepisów) jest wręcz niemożliwe i wiązałoby się z ogromnym stresem. Należy pamiętać, że po drugiej stronie stanie reprezentant dużego towarzystwa ubezpieczeniowego. Nic więc dziwnego, że sporo ofiar wypadków komunikacyjnych, w pracy czy błędów medycznych decyduje się na współpracę z kancelarią adwokacką. Najważniejsze, aby wybrać prawnika specjalizującego się w prowadzeniu tego typu spraw oraz mającego na koncie wiele wygranych. 

Na terenie Bydgoszczy dochodzeniem odszkodowań zajmuje się Kancelaria Radców Prawnych TRUST. Pracownicy w pierwszej kolejności dokładnie przeanalizują każdy przypadek oraz zapoznają się z pełną dokumentacją medyczną, a także wykupionymi polisami. Następnie przedstawią klientowi realną sumę, o którą będzie mógł się ubiegać. Adwokaci zawsze starają się najpierw skontaktować się ubezpieczycielem lub sprawcą wypadku, aby dojść do porozumienia poza sądem, jednak gdy taki sposób nie jest akceptowany przez drugą ze stron, wtedy sprawa trafia do sądu. 

Bydgoska kancelaria zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań związanych z m.in.:

  • wypadkami komunikacyjnymi,
  • błędami medycznymi,
  • wypadkami w miejscu pracy,
  • niewykonanymi lub nienależycie wykonanymi umowami,
  • szkodami, do których doszło w ubezpieczonych nieruchomościach czy na terenie gospodarstwa rolnego.
Data dodania: 03-12-2022
O BLOGU
Źródło:
http://www.trust.bydgoszcz.pl/odszkodowania


O firmie:


Firma: Trust Bydgoszcz

Adres: Rumińskiego 6

Miejscowość: Bydgoszcz

Kod pocztowy: 85-030

Telefon: 792 103 785

Domena: http://www.trust.bydgoszcz.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Auto Serwis Kwiatowa

Toruń

Zwiedzaj Toruń

Toruń

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz