Opis:


Każdy pracodawca, który chce zapewnić pracownikom palącym papierosy komfortowe warunki, powinien umieścić na terenie zakładu palarnię. Warto wiedzieć, że nie wystarczy jedynie wyodrębnić jedno pomieszczenie czy postawić tabliczkę wskazująca strefę dla palaczy. Miejsce musi spełniać pewne wymogi, między innymi być wyposażone w system wentylacyjny, który nie pozwoli, aby dym dostał się do innych części budynku. Stworzenie takiego pokoju jest kosztowne, więc wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup kabin, które można umieścić na zewnątrz. Gdzie je zamówić?

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy KASOgroup. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunasty lat działalności na rynku przedsiębiorstwo doskonale rozpoznaje potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować nowoczesne palarnie w przystępnych cenach. Proponowane konstrukcje wyróżniają się przemyślanym designem i nie wymagają montażu drzwi, ponieważ konstrukcja zapewnia kontrolowany obieg powietrza. Dym nie wydostanie się na zewnątrz. Oczywiście, w asortymencie znajdują się także kabiny z drzwiami. Podmiot oferuje możliwość montażu drzwi wyposażonych w system do automatycznego otwierania i samoczynnego zamykania. Wiaty są produkowane z porządnych materiałów, które wykazują wysoki poziom odporności na czynniki zewnętrzne, wilgoć, zmienną temperaturę, promieniowanie ultrafioletowe, uszkodzenia mechaniczne.

Oferta jest skierowana do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, fabryk, centrów logistycznych, hoteli, restauracji, urzędów, pomieszczeń produkcyjnych o dużym nasileniu użytkowania. Warto wybrać terminową firmę, która projektuje najwyższej jakości wiaty. Palarnie są objęte gwarancją producenta.

Data dodania: 27-11-2022
O BLOGU
Źródło:
https://kabinydlapalaczy.eu/


O firmie:


Firma: Kabiny dla Palaczy

Adres: Dębowa 8

Miejscowość: Mogilany

Kod pocztowy: 32-031

Telefon: +48 501 333 256

Domena: https://kabinydlapalaczy.eu/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

FHU APIS Pitoń Marcin

Zakopane

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane