Opis:


Albumy na zdjęcia zawsze stanowiły oprawę dla pamiątek po rodzinnych uroczystościach, spotkaniach czy innych wyjątkowych chwilach. Umieszczano w nich te fotografie, które znaczyły najwięcej, budziły sentyment czy przywoływały najszczęśliwsze momenty. Dlatego dobierając album, należy zawsze pamiętać, że będzie on chronił nie tylko papierowe odbitki, ale również wspomnienia. Najlepiej zatem, aby sam także był wyjątkowy.

Zeszyty powstające w pracowni Kaiko to przedmioty wykonane z prawdziwą pieczołowitością i dbałością o najmniejszy szczegół. Istotny jest każdy element – od metalowej spirali przez rodzaj kart i faktury pergaminu aż do materiału pokrywającego okładkę. Klient może wybrać jeden z przygotowanych modeli albo samodzielnie dopasować parametry, komponując album spełniający wszystkie oczekiwania. Realizacja zeszytu na zamówienie wymaga dokładnego określenia takich punktów jak:

  • rozmiar albumu,
  • kolor oraz liczba kart,
  • faktura pergaminowych przekładek (dostępne są motywy roślinny i przypominający płótno),
  • rodzaj materiału pokrywającego oprawę,
  • kolor wstążki,
  • tekst, który zostanie umieszczony na etykiecie znajdującej się na futerale.

Albumy dostępne od ręki wykonane są w kilku rozmiarach – od małego, odpowiednego do zdjęć 9 x 13 cm, przez średni aż do dużego, w którym zmieszczą się spore fotografie 15 x 23 cm. Karty takich zeszytów łączone są za pomocą spirali w kolorze starego złota, miedzi lub srebra. Każda karta oddzielona jest od następnej pergaminem, który zapobiega uszkodzeniom powłoki odbitek. Zdjęcia z kolei przykleja się do papierowych stron przy użyciu specjalnej dwustronnej taśmy, bardzo delikatnej dla fotografii, a jednocześnie trwałej i dobrze trzymającej. Ponadto w ofercie są też księgi przeznaczone na wpisy gości czy zdjęcia dokumentujące imprezy lub inne wydarzenia.

Oryginalne albumy na zdjęcia, ręcznie robione z materiałów z upcyclingu, to także doskonały pomysł na prezent. Ich unikatowe okładki sprawiają, że są to przedmioty niepowtarzalne. Dodatkowo niektóre modele mają na okładce wytłoczony napis lub dekorację w postaci serduszka.

Data dodania: 27-12-2021
O BLOGU
Źródło:
https://www.kaiko.shop/


O firmie:


Firma: KAIKO photo albums

Adres: Aleja Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 49A

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-517

Telefon: +48698414405

Domena: https://www.kaiko.shop/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

FHU APIS Pitoń Marcin

Zakopane

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane