Opis:


Osoby czujące się zagubionymi w gąszczu przepisów prawa i poszukujące pomocy z zakresu prawa cywilnego lub rodzinnego mogą skorzystać z wiedzy i doświadczenia prawników zatrudnionych przez trójmiejskie biuro adwokackie. Jest to Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Janik, zatrudniająca specjalistów z wielu dziedzin prawa. Najczęstszymi sprawami przyjmowanymi w Gdyni przez kancelarie adwokackie są sprawy rodzinne, dotyczące rozpadu małżeństwa, podziału majątku wspólnego, ustanowienia opieki nad dziećmi itp.

Współpracujący z biurem adwokaci to osoby doskonale rozumiejące delikatność sytuacji i podchodzące do klientów z empatią. Pomagają oni między innymi w sprawach:

  • o rozwód,
  • o separację,
  • o unieważnienie małżeństwa,
  • o alimenty.

To tylko niektóre z problemów, jakie napotykają rodziny, ale w każdym można liczyć na rzetelną pomoc profesjonalistów z tej kancelarii.

Poza prawem rodzinnym, wspomniane biuro adwokackie specjalizuje się też w prawie cywilnym i spadkowym. Zatrudnieni w nim adwokaci i radcy prawni nie tylko udzielają porad, ale też pomagają w napisaniu odpowiednio skonstruowanych pism do sądu i podpowiadają, jakie dokumenty należy zgromadzić w konkretnym przypadku. Uważnie wsłuchują się w opis sytuacji, analizują ją, a następnie dobierają satysfakcjonujący mocodawcę sposób rozwiązania problemu. Zawsze informują go także o skutkach prawnych danego kroku oraz wyjaśniają zawiłości przepisów prawa.

Jeżeli klient zdecyduje się na zatrudnienie pełnomocnika, reprezentują go przed sądami, dbając o dotrzymywanie terminów. Może on też liczyć na stały kontakt i informacje o postępach w sprawie. Wsparcie prawnika jest szczególnie cenne w sprawach o rozwód, gdzie w grę wchodzą niemałe emocje.

Data dodania: 13-02-2022
O BLOGU
Źródło:
https://tomasz-janik.pl/


O firmie:


Firma: Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik

Adres: Starowiejska 58

Miejscowość: Gdynia

Kod pocztowy: 81-356

Telefon: 609 609 717

Domena: https://tomasz-janik.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew

APE-LP

Gdańsk

DOWAN Sp. z o.o.

Gdańsk