Opis:


Zakończenie związku małżeńskiego wiąże się z koniecznością dopełnienia licznych formalności. Jednym z nich jest oczywiście wzięcie rozwodu, które niekiedy wiąże się z silnym stresem. W takich sytuacjach niektórzy wynajmują adwokata  od spraw rodzinnych. Prawnik ten świadczy wsparcie w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Michalski i gwarantuje kompleksową pomoc wszystkim zainteresowanym, niezależnie od tego, czy planują rozwód z orzekaniem o winie, czy nie. Na podobne usługi decydują się zwłaszcza osoby, które będą musiały ustalić wysokość alimentów czy zasady opieki nad dziećmi.

Z kancelarią kontaktują się osoby z Legnicy. Rozwód, do jakiego się przygotowują, wymaga dopełnienia licznych formalności, takich jak wypełnienie pozwu oraz przesłanie go do sądu. Brak błędów formalnych w takich dokumentach chroni przed wydłużeniem całego postępowania nawet o parę tygodni. Adwokaci z kancelarii współpracują z klientami o różnych potrzebach. W siedzibie firmy  przeprowadzają spotkania konsultacyjne, podczas których odpowiadają na pytania klientów i tłumaczą, jak przebiegają postępowania sądowe czy negocjacje. Niekiedy odbywają się one online.

Specjaliści tłumaczą, jakie są przesłanki do zakończenia małżeństwa oraz w jakich sytuacjach można ubiegać się o rozwód z orzeczeniem o winie. Podejmują się negocjacji z partnerem klienta, podczas których poruszane są kwestie związane z kwotą przeznaczoną na alimenty oraz zasadami opieki nad dziećmi. Sporządzają też pozwy oraz inne pisma, a niekiedy też reprezentują stronę przed sądem, dzięki czemu nie zawsze musi być ona obecna na sali rozpraw.

Adwokaci oceniają wyroki sądowe i jeśli okazują się one niesprawiedliwe, wówczas tłumaczą klientom, co robić dalej. Przygotowują najlepszą argumentację, przesłuchują świadków i tłumaczą, jakie pytania mogą zostać zadane na rozprawie, co zmniejsza stres i chroni przed popełnianiem błędów. Dbają o terminowe składanie pism procesowych, apelacji czy zażaleń i przygotowują klientów do wystąpień przed sędziami.

Data dodania: 18-04-2022
O BLOGU
Źródło:
https://adwokatmichalski.com/rozwody


O firmie:


Firma: Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski

Adres: Adama Mickiewicza 1a

Miejscowość: Legnica

Kod pocztowy: 59-220

Telefon: 603121704

Domena: https://adwokatmichalski.com/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

DCP Badania

Wrocław

Perfect Bust

Warszawa