Opis:


Zarówno sprzedaż, kupno, jak i zarządzanie nieruchomościami wiąże się z ryzykiem popełniania błędów, które często prowadzą do strat finansowych. Nic więc dziwnego, że znaczna część osób, przed podjęciem ważnych decyzji, udaje się do kancelarii adwokackich, specjalizujących się w prawie nieruchomości. Firmą, z jaką można nawiązać współpracę, jest Kancelaria Adwokacka Magdaleny Połacik, z którą kontaktują się klienci z Częstochowy. Adwokat kieruje ofertę do osób prywatnych, przykładowo chcących wynająć nieruchomość oraz deweloperów planujących kosztowne inwestycje. Przy jego pomocy można przeprowadzać rozmaite transakcje, wiążące się z niewielkim ryzykiem strat. Ich przedmiotem są nie tylko mieszkania czy domy, ale też hotele, centra handlowe, biurowce oraz inne obiekty użyteczności publicznej.

Usługi kancelarii obejmują doradztwo przy sprzedaży, dzierżawie i kupnie obiektu oraz badania due diligence. Ze specjalistami kontaktują się osoby przygotowujące się do negocjacji, które potrzebują wsparcia. Są to dobrowolne spotkania, odbywające się przed rozpoczęciem procesów sądowych, które umożliwiają rozwiązanie sporów w krótkim czasie. Przedstawiciele kancelarii obsługują przetargi i orientują się w ustawach związanych z ochroną praw lokatorów, własnością lokali, gospodarką nieruchomościami, prawem spółdzielczym oraz prawem o notariacie.

Prawnicy przygotowują strategię działania, po zapoznaniu się z sytuacją klienta, co w znacznym stopniu skraca procesy inwestycyjne. Mają oni uprawnienia do reprezentowania go przed organami administracyjnymi i sądami różnych instancji, dzięki czemu osobiste stawiennictwo na rozprawach nie zawsze jest konieczne. Doceniają to szczególnie osoby żyjące na co dzień w innych miastach, które nie tracą czasu na dojazdy.

Wsparcie adwokatów znajduje zastosowanie na każdym etapie inwestycji. Usługami świadczonymi w kancelarii interesują się inwestorzy oraz deweloperzy chcący działać zgodnie z prawem. Specjaliści podejmują się badania stanu prawnego nieruchomości oraz identyfikacji i oceny ryzyka dotyczącego danej inwestycji. Ponadto uczestniczą w finansowaniu różnego rodzaju przedsięwzięć, negocjują w imieniu klientów umowy, przyglądają się zawartym w nim zapisom, pomagają uzyskiwać dodatkowe fundusze oraz doradzają, jaki rodzaj działalności okaże się najbardziej opłacalny.

O firmie:


Firma: Kancelaria Adwokacka - Adwokat Magdalena Połacik

Adres: Graniczna 29

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-730

Telefon: 507128697

Domena: https://www.adwokatpolacik.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

Foto Kreatywni

Częstochowa

Netpaka.eu

Lubliniec