Opis:


Mimo długoletniego pożycia wiele par decyduje się na zakończenie małżeństwa. Powodów może być wiele i nie wszystkie kwalifikują się do orzeczenia rozwodu przez sąd. Chociaż w większości nie jest to wymagane, gros małżonków korzysta z usług prawnika, pragnąc mieć wsparcie osoby niezwiązanej ze sprawą emocjonalnie, która opracuje strategię, dopilnuje terminów i zadba, aby klient nie poniósł uszczerbku. 

Szukając adwokata w Poznaniu specjalizującego się w prawie rodzinnym, można skierować swoje kroki do biura mieszczącego się przy ulicy Paderewskiego. Jest ono otwarte w dogodnych godzinach w dni powszednie, ale osoby potrzebujące pilnej pomocy mogą kontaktować się z prawnikami telefonicznie i poprzez znajdujący się na stronie formularz kontaktowy. 

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Zając zatrudnia prawników specjalizujących się w rozwodach, którzy wsłuchują się w słowa osób oczekujących pomocy, aby dokładnie poznać sytuację. Sugerują też, aby na konsultacje zgłaszać się z dokumentami i ewentualnymi dowodami w sprawie. Oczekują szczerości, gdyż tylko wtedy nic ich nie zaskoczy na sali sądowej, jeśli mocodawca zdecyduje się ich zatrudnić w charakterze pełnomocnika. Zakres usług jest szeroki. Mogą oni udzielić:

  • porady prawnej z wyjaśnieniem, kto i kiedy może starać się o rozwód oraz jakie przesłanki muszą być spełnione, aby został on orzeczony,
  • pomocy w przygotowaniu pozwu i zebraniu dokumentów,
  • prawnego wsparcia podczas postępowania rozwodowego.

Ci sami prawnicy i radcy prawni mogą też być pomocni w sprawach o podział majątku, ustalenie alimentów i kontaktów z dziećmi oraz o ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej,

Osoby potencjalnie zainteresowane taką pomocą znajdą na stronach biura wiele cennych informacji, dotyczących nie tylko prawa rodzinnego, ale i innych jego gałęzi.

O firmie:


Firma: Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Zając

Adres: Paderewskiego 6

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-770

Telefon: 604 189 269

Domena: https://adwokatzajac.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań