Opis:


Zgodnie z prawem, każda osoba, bez względu na popełniony czyn, ma prawo do obrony. Nawet osoby zupełnie niewinne, mają się czego obawiać i często muszą udowadniać swoją niewinność, jeśli przypadkiem znalazły się w niewłaściwym czasie w niewłaściwym miejscu. W takich i innych przypadkach pomóc może Kancelaria Adwokacka Katarzyna Pawłowska. Współpracują z nią adwokaci mogący sie pochwalić nie tylko doskonałym wykształceniem i kompetencjami, ale też bogatym doświadczeniem. Kancelaria ta ma swoją siedzibę we Wrocławiu, a każdy jej adwokat praktykujący prawo karne wiele godzin spędził w salach sądowych różnych instancji, reprezentując podejrzanych, oskarżonych i pokrzywdzonych.

Zatrudnieni w tym biurze prawnicy cechują się:

  • profesjonalizmem,
  • zaangażowaniem w sprawy klienta,
  • doskonałą znajomością przepisów prawa karnego,
  • umiejętnością dostosowania odpowiedniej strategii do konkretnej sytuacji.

Są to osoby budzące zaufanie i oczekujące szczerości, gdyż od niej w dużej mierze zależy powodzenie przyjętej strategii. Obrońca podejmuje się reprezentowania klienta na każdym etapie, od postępowania przygotowawczego, pilnując działań policji i prokuratury, poprzez postępowanie karne, a jeśli klient zostanie skazany, zajmie się również sporządzaniem rozmaitych wniosków o zawieszenie kary, dozór elektroniczny itp. 

Sprawy karne zwykle są złożone, dlatego do ich prowadzenia potrzebny jest prawnik z bogatym doświadczeniem, który zadba o interesy klienta. Wspomniana wyżej kancelaria znana jest ze skuteczności współpracujących z nią adwokatów. Udzielają oni nie tylko kompleksowego wsparcia, ale też na bieżąco informują klientów o podjętych działaniach i wszystkim, co dzieje się na każdym z etapów postępowania. Dokładnie omawiają też sprawę, aby klient miał świadomość, jak sprawa wygląda z prawnego punktu widzenia. Zajmują się także zbieraniem dowodów, sporządzaniem pism i wniosków. Aby skontaktować się z biurem, wystarczy odwiedzić stronę i wypełnić znajdujący się tam formularz lub zadzwonić na podany numer.

Data dodania: 15-11-2021
O BLOGU
Źródło:
https://kancelariapawlowska.pl/prawo-karne


O firmie:


Firma: Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska

Adres: Stacha Świstackiego 15

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 50-430

Telefon: 505 510 204

Domena: https://kancelariapawlowska.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

DCP Badania

Wrocław

Perfect Bust

Warszawa