Opis:


Powodów, dla których część osób podejmuje decyzję o zakończeniu związku małżeńskiego, jest wiele. Zazwyczaj dotyczą one różnic światopoglądowych, długów, braku zaufania czy przemocy ekonomicznej, fizycznej bądź psychicznej, jakiej dopuszczał się partner. W trakcie trwania rozpraw rozstrzygane są kwestie związane z podziałem wspólnego majątku u par, które nie podpisały intercyzy, wysokością wypłacanych alimentów na dziecko, ustalaniem jego miejsca zamieszkania oraz władzą rodzicielską. Za najmniej skomplikowany uznaje się rozwód bez orzekania o winie, który daje szansę zakończenia związku małżeńskiego podczas pierwszej rozprawy. Wymaga on jednak wypełnienia oraz przesłania stosownych pism, a niekiedy konsultacji z adwokatem.

Można się z nim skontaktować w Kancelarii Prawa Rodzinnego Noriet. Zatrudnieni w niej specjaliści współpracują z klientami przygotowującymi się do rozpraw. Proponują spotkania odbywające się z reguły przed wejściem na drogę sądową, podczas których odpowiadają na ich pytania i wyjaśniają, jak wyglądają procesy. Adwokaci kierują ofertę również do osób chcących udowodnić winę partnera.

Zbierają w ich imieniu materiały dowodowe, przykładowo ukazujące niewierność lub inne zachowania, które nie powinny mieć miejsca i reprezentują ich przed sądami różnych instancji. Przygotowują zainteresowanych do rozpraw, tłumaczą, jakie pytania mogą zostać zadane przez stronę przeciwną i wyjaśniają, co zrobić, by zminimalizować ryzyko otrzymania niezadowalającego wyroku. Klientami kancelarii są osoby chcące zaoszczędzić czas, które nie mają wiedzy na temat formalności, jakie należy dopełnić. Jej przedstawiciele dążą do ugody i organizują mediacje, czyli spotkania, podczas których poruszane są kwestie związane z alimentami czy podziałem majątku.

O firmie:


Firma: Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

Adres: Grochowska 217

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 04-077

Telefon: 22 870 66 46

Domena: https://noriet.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa