Opis:


Wykup już istniejących spółek to intratny sposób na przejęcie za określoną kwotę aktywów przedsiębiorstwa o pewnej pozycji rynkowej, bez konieczności tworzenia go od podstaw. Jest to świetna opcja rozwojowa dla osób prowadzących biznes w Polsce, ale poszukujących nowych terenów o ekspansji swoich produktów i usług. Obecnie wykupienie spółki jest możliwe nawet w miejscach uznawanych powszechnie za raje podatkowe. Pozwala to na skorzystanie z dostępnych tam ulg podatkowych oraz uproszczonej księgowości, co stanowi wartą rozważenia alternatywę, jeśli porówna się wysokie stawki opodatkowania przedsiębiorców oraz ciągle zmieniające się przepisy w zakresie rozliczeń obowiązujące w Polsce.

Poszukując spółki do kupienia w USA, dobrze jest od razu zapewnić sobie odpowiednie wsparcie. Pomoc administracyjno-prawna oraz wyręczanie klienta w zakresie przeprowadzania całego procesu nabywania i rejestrowania firm na terenie Stanów Zjednoczonych to domena kancelarii ogłaszającej się na stronie wyoming.com.pl. Jej pracownicy, działając zgodnie z udzielonym pełnomocnictwem, dokonują wszelkich potrzebnych czynności, aby przejęcie było w pełni legalne i nie trwało długo. Proponują też najlepsze rozwiązania, jeśli chodzi o sprzedaż posiadanej spółki.

Kadra kancelarii dba także o rzetelne informowanie osób zainteresowanych rozpoczęciem biznesu w USA. Na prowadzonej stronie internetowej udostępnia odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, stawiane przez potencjalnych inwestorów pragnących wejść na amerykański rynek lub też jedynie skorzystać z przysługujących tam ulg. Pracownicy zalecają zapoznanie się ze wpisami przed podjęciem kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z biurem. Przedstawiony zakres tematyczny jest bardzo szeroki. Obejmuje kwestie prawne, administracyjno-skarbowe, a także praktyczną stronę prowadzenia firmy zarejestrowanej w Stanach Zjednoczonych.

Osoby planujące zakup spółki powinny mieć świadomość, że cała procedura wymaga czasu i nie da się jej przeprowadzić w jeden dzień. Kluczowe jest znalezienie podmiotu na sprzedaż i wynegocjowanie odpowiedniej ceny. Na stronie podano szacunkowe obliczenia, ile dni trwają poszczególne etapy rejestracji, uwzględniając dotarcie z innego kontynentu dokumentów do przebywającego w Polsce właściciela oraz ich odesłanie po podpisaniu. 

Data dodania: 17-10-2022
O BLOGU
Źródło:
https://wyoming.com.pl/page/gotowe-spolki


O firmie:


Firma: Kancelaria Wyoming LLC

Adres: Carey Avenue 2120

Miejscowość: Cheyenne

Kod pocztowy: 82-001

Telefon: +48 22 128 49 19

Domena: https://wyoming.com.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Frankfurt

Sportpoint.pl

FOTOKASZCZYK