Opis:


Pompa ciepła to nowoczesne i ekologiczne urządzenie grzewcze, które wykorzystuje energię cieplną pochodzącą z wody, gruntu oraz powietrza. Znajduje ona zastosowanie w jednorodzinnych domach i innych obiektach, których ogrzewanie innymi metodami byłoby nieopłacalne finansowo. Urządzenia te są rekomendowane przez wzgląd na swój ekologiczny charakter. Nie przyczyniają się bowiem do emisji dwutlenku węgla do atmosfery ani pozostałych szkodliwych substancji. Odznaczają się też nieskomplikowaną obsługą oraz niewielkim ryzykiem występowania awarii. Ogrzewają zarówno wnętrza, jak i wodę użytkową wykorzystywaną w kuchniach lub łazienkach.

Na zainteresowanych czekają pompy powietrzne pozyskujące energię pochodzącą z powietrza. To najtańsze modele dostępne na rynku, których zakup nie wiąże się z koniecznością posiadania studni. Innymi rozwiązaniami godnymi uwagi są urządzenia wodne, współpracujące ze zbiornikami wodnymi oraz gruntowe. Doskonale odnajdują się one w polskich warunkach klimatycznych i bez trudu ogrzewają nawet największe budynki w krótkim czasie. To energooszczędne konstrukcje przesyłające energię do wymienników ciepła. Odznaczają się one znakomitą sprawnością energetyczną i możliwością pracy w trudnych warunkach.

Profesjonalny dobór pomp ciepła w Krakowie zapewniają specjaliści reprezentujący przedsiębiorstwo Klimatools. Pracownicy tej firmy proponują proste w obsłudze urządzenia, które są polecane przez dotychczasowych klientów. W znacznym stopniu redukują one koszty ogrzewania, co jest odczuwalne szczególnie w sezonie jesiennym i zimowym. Nie wymagają też posiadania komina oraz kotłowni, a na dodatek nie zajmują wiele miejsca. Szacuje się, że mogą pracować przez nawet 40 lat.

Data dodania: 27-10-2021
O BLOGU
Źródło:
http://www.klimatools.pl/pompy-ciepla/


O firmie:


Firma: Klimatools

Adres: Liszki 213

Miejscowość: Liszki

Kod pocztowy: 32-060

Telefon: 516675998

Domena: http://www.klimatools.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

FHU APIS Pitoń Marcin

Zakopane

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane