Opis:


Korzystanie z zabiegów kosmetologicznych jest coraz popularniejsze w polskim społeczeństwie. Wynika to głównie z faktu chęci zadbania o swój wygląd nie tylko dla dobrego samopoczucia, ale także z uwagi na wykonywaną pracę zawodową. Estetyczny wygląd to klucz do poradzenia sobie ze zmianami w wyglądzie, jakie zachodzą na przestrzeni lat. Zabiegi są bezpieczne i realizowane z wykorzystaniem bardzo dobrych jakościowo produktów. Klinika Markowicz wykonuje zabiegi, wykorzystując najnowsze metody i technologie w kosmetologii. Ponadto wszyscy klienci mogą liczyć na aplikowanie preparatów marki Dermika.

Klinika zapewnia nie tylko kompleksową ofertę kosmetologiczną, ale także przyjazną atmosferę. W trakcie wykonywania zabiegu bardzo ważny jest komfort każdego klienta. Mezoterapia w Katowicach jest zabiegiem, który polega na wtłoczeniu w skórę odpowiednich substancji w formie czynnej za pomocą potencjałów elektrycznych.

Oferowany zabieg mezoterapii bezigłowej sprawia, że składniki zawarte w kosmetykach wnikają w głąb skóry. Powoduje to m.in. redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej sprzyja to także pielęgnacji skóry tłuszczowej. Mezoterapia jest skuteczna przy zastosowaniu serii zabiegów. W trakcie konsultacji kosmetologicznej klient uzyskuje szczegółowe informacje na temat mezoterapii, w tym liczby zabiegów, które będą konieczne, by osiągnąć cel w postaci np. regeneracji skóry.

Warto wiedzieć

W celu umówienia się na wizytę należy wybrać jedną z dogodnych form kontaktu, które znajdują się na portalu internetowym kliniki. W ofercie firmy stale pojawiają się nowe rozwiązania, których zastosowanie pozwala pomóc nawet najbardziej wymagającym klientom.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia mezoterapii:

  • ciąża,
  • karmienie piersią,
  • alergia na składniki zawarte w preparatach (należy powiadomić o tym lekarza w trakcie konsultacji medycznej),
  • cukrzyca,
  • nowotwory (w trakcie leczenia),
  • przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych,
  • wysoka skłonność do powstawania zwłóknień oraz blizn,
  • wiek pacjenta wynoszący poniżej 6 lat (pod pewnymi warunkami ta granica może zostać przez lekarza obniżona).
Data dodania: 18-01-2020
O BLOGU
Źródło:
https://www.klinikamarkowicz.pl/service/kosmetolog/


O firmie:


Firma: Klinika Markowicz

Adres: Wolności 124A

Miejscowość: Zabrze

Kod pocztowy: 41-800

Telefon: 605-270-081

Domena: https://www.klinikamarkowicz.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

Foto Kreatywni

Częstochowa

Netpaka.eu

Lubliniec