Opis:


Prowadzenie nowoczesnego gabinetu kosmetyki lub medycyny estetycznej wymaga operowania precyzyjnymi urządzeniami wysokiej jakości. Właśnie w dostarczaniu tego typu rozwiązań specjalizuje się LM-Invest. Jako prekursor w zaprowadzeniu stosowania zabiegów laserowych w gabinetach medycznych w Polsce firma ma za sobą sięgającą kilku dekad tradycję, bogate doświadczenie, jak również pozytywne opinie wielu spośród dotychczasowych klientów. 

Do jakiego typu zabiegów wykorzystuje się lasery w medycynie estetycznej? Od wielu lat są one powszechnie używane do usuwania zbędnego owłosienia - zarówno z całej powierzchni ciała, jak i wybranych partii. Wiele osób boryka się z niechcianym owłosieniem np. na twarzy, na nogach i pod pachami. Znakomitą pomocą w takich wypadkach okaże się laser diodowy. Cena produktu zależy od modelu, jest jednak na tyle przystępna, że dziś już prawie każdy gabinet kosmetyczny ma go na wyposażeniu.

Urządzenie dostępne w sklepie charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością w uszkadzaniu mieszków włosowych i zawartej w nich melaniny. W wyniku tego włosy przestają rosnąć i nie regenerują się. Co najważniejsze, zabieg wykonywany przy pomocy laseru jest w pełni bezpieczny dla osoby, która z niego korzysta. Nie dochodzi do poparzeń ani obrzęków. Laser HAIR PLATINA pracuje na zasadzie nowoczesnej techologii, łączącej 3 różne długości fal w jedną. Jest zaopatrzony w intuicyjny ekran. Użytkownik ma możliwość korzystania z dwóch trybów operacyjnych. Trzy długości fal, emitowane przez laser diodowy pozwalają na skuteczną depilację twarzy, skóry głowy i całego ciała. Sam zabieg przebiega w sposób bezbolesny i komfortowy. Zapewnia trwały i estetyczny efekt. Laser jest prosty w obsłudze i nie zajmuje dużej przestrzeni. Moc głowicy to 600 W, natomiast całkowita moc urządzenia do depilacji wynosi 1600W. Klienci składający zamówienie mogą liczyć na profesjonalną obsługę i szybką dostawę. W razie wątpliwości eksperci służą wiedzą, którą z chęcią podzielą się z kontrahentami.

Data dodania: 14-10-2021
O BLOGU
Źródło:
https://laserymedyczne.eu/urzadzenia/hair-platina/


O firmie:


Firma: laserymedyczne.eu

Adres: Nad Kanałem 3

Miejscowość: Zabrze

Kod pocztowy: 41-800

Telefon: 531-200-732

Domena: https://laserymedyczne.eu/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

Foto Kreatywni

Częstochowa

Netpaka.eu

Lubliniec