Opis:


Specjaliści od skutecznej dezynfekcji z firmy Lemax działają na terenie województwa zachodniopomorskiego. Sterylna wręcz czystość osiągana jest poprzez wykorzystanie trójatomowego tlenu, który działa o wiele lepiej od stosowanego zazwyczaj chloru. Chodzi o mający wyjątkowe zdolności bakteriobójcze i grzybobójcze ozon. Jego dodatkowa funkcja polega na wnikaniu w najdrobniejsze szczeliny, najgęstsze włókna itp. Dzięki temu zwalcza też roztocza i inne alergeny. Nie dochodzi przy tym do uszkodzenia czyszczonych materiałów, tkanin i powierzchni.

Proponowane przez firmę ozonowanie w Kołobrzegu obejmuje następujące miejsca, lokale i przedmioty:

  • mieszkania i domy prywatne,
  • firmowe biura, zakłady pracy, obiekty użyteczności publicznej,
  • gabinety specjalistyczne i usługowe,
  • wnętrza samochodów, także kabiny pojazdów ciężarowych,
  • meble tapicerowane, dywany i wykładziny,
  • systemy klimatyzacji (odgrzybianie).

Pracownicy używają nowoczesnych i profesjonalnych generatorów ozonu, spełniających wymagane normy dla tego typu urządzeń. Sami operatorzy posiadają również niezbędne do przeprowadzania owych czynności uprawnienia. Proces jest tym samym w pełni bezpieczny dla osób oraz zwierząt, które znajdą się w zdezynfekowanym i sterylnym wnętrzu już po wykonaniu usługi. Klienci od razu zwrócą także uwagę na to, iż z otoczenia zniknęły wszelkie nieprzyjemne zapachy (generatory trójatomowego tlenu są w stanie wyeliminować nawet odór dymu papierosowego, zepsutego jedzenia, zwierzęcych odchodów itp.).

Usługa realizowana jest w uzgodnionym wcześniej i dogodnym dla klienta terminie. Cennik jest widoczny na witrynie internetowej i oparty na przejrzystych zasadach (koszt wyliczany jest w oparciu o dezynfekowaną powierzchnię). Nietypowe zlecenia (głównie powierzchnie lokali użytkowych) wyceniane są indywidualnie, po konsultacji z właścicielem (wtedy wystawiana jest także faktura VAT). Kontakt z przedstawicielami firmy nawiązać można telefonicznie, e-mailowo, a nawet osobiście — w siedzibie zlokalizowanej w Węgorzynie.

Data dodania: 09-12-2020
O BLOGU
Źródło:
http://lemaxzarach.pl/ozonowanie-kolobrzeg/


O firmie:


Firma: Lemax

Adres: Orzechowa 54

Miejscowość: Biała Podlaska

Kod pocztowy: 21-500

Telefon: 660 646 238

Domena: http://lemaxzarach.pl






Oceń firmę (0 z 0 głosów)




Opinie



Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

PolSpray

Lublin

Martyniuk Jakub Biuro Architektoniczne

Lublin

Fotografia Agnieszka Zomer

Lublin