Opis:


Właściwa organizacja transportu dla zorganizowanej grupy osób zapewni podróż w idealnych warunkach. Aby jednak cieszyć się maksymalnym bezpieczeństwem i ponadprzeciętnym komfortem, należy zastanowić się nad wyborem firmy transportowej. Warto wybrać przedsiębiorstwo, które wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem i pozytywnymi opiniami ze strony klientów. Należy również sprawdzić, czy przewoźnik dysponuje nowoczesną flotą pojazdów.  Dzięki tym elementom każda z usług zostania zrealizowana wzorowo.

 

Doskonałą propozycją dla najbardziej wymagających klientów będzie oferta firmy Leon Travel.  Możliwość wynajmu mikrobusów w Poznaniu pozwoli idealnie dostosować warunki podróży do osobistych preferencji i potrzeb podróżnych. Osoby zainteresowane mogą wybrać spośród następujących pojazdów:

 

  • Mercedes Sprinter 519 CDI 
  • Mercedes Sprinter 416 CDI 
  • Peugeot Tepee 
  • MERCEDES SPRINTER VIP CLASS 
  •  Mercedes V220 
  • Mercedes V250 

Propozycja skierowana jest dla grup od sześciu do dwudziestu osób. Wykwalifikowani kierowcy sprawią, że każda podróż będzie przyjemna, a przede wszystkim bezpieczna. Wszystkie pojazdy są bardzo wygodne i wyposażone w liczne udogodnienia. Dzięki temu przemierzanie długich tras nie będzie wyczerpujące. Każdy z nich jest regularnie badany pod kątem sprawności technicznej w autoryzowanych serwisach. Niezbędne koncesje i ubezpieczenia pozwalają nie tylko na podróże krajowe, ale również zagraniczne. Wynajem mikrobusów w Poznaniu docenią osoby, którym zależy na ekspresowym połączeniu z daną lokalizacją. Stały rozwój i najwyższy profesjonalizm to elementy, które sprawiają, że dla przewoźnika nie ma zadań niemożliwych. Klienci nieustannie mogą liczyć na indywidualne podejście, a fachowcy przygotują najbardziej atrakcyjną ofertę. Niekwestionowanym atutem takiego rozwiązania jest idealny stosunek ceny do jakości świadczonych usług. Każdy kierowca przeszedł szereg szkoleń, dzięki czemu jazda zawsze będzie bezpieczna. Podróż wygodnym i klimatyzowanym busem pozwoli z uśmiechem na twarzy dotrzeć do celu.

Data dodania: 21-12-2019
O BLOGU
Źródło:
https://leontravel.pl/


O firmie:


Firma: Leon Travel - wynajem autokarów

Adres: Wieruszowska 10

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-101

Telefon: 600 370 318

Domena: https://leontravel.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań