Opis:


Celem psychoterapii jest poprawa jakości życia oraz nauka radzenia sobie z emocjami czy trudnymi sytuacjami. Uczęszczają na nią osoby w różnym wieku, w tym nastolatkowie oraz dzieci, przykładowo takie, które nie mogą pogodzić się z rozstaniem czy śmiercią rodziców oraz mające trudności z nawiązywaniem relacji z rówieśnikami. Spotkania tego typu stanowią inwestycję w siebie i pomagają zrozumieć mechanizmy sterujące człowiekiem. Dzięki nim zainteresowani poznają swoje mocne i słabe strony, co przydaje się na co dzień, przykładowo w życiu zawodowym.

Specjaliści pracują w najróżniejszych nurtach i pomagają klientom z depresją, zespołem stresu pourazowego, jak i fobiami społecznymi. Kierują ofertę do osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych, wykazujących zachowania agresywne oraz chcących popracować nad relacją z partnerem, przykładowo po zdradzie czy innej sytuacji prowadzącej do braku zaufania. Spotkania odbywają się w gabinecie lub online i nie zajmują więcej niż 60 minut. Podczas ich trwania zainteresowani mają okazję mówić o swoich problemach, emocjach i uczuciach, bez ryzyka bycia skrytykowanym.  

Gabinet świadczący tego typu pomoc prowadzi stronę m-patia.pl, na której prezentuje informacje o ofercie. Udają się do niego mieszkańcy Mokotowa, dla których pomoc psychologiczna jest nadzieją na rozwiązanie problemów emocjonalnych. Specjalistka, która go prowadzi, orientuje się w technice EMDR, której celem jest odblokowanie procesów emocjonalnych i przepracowanie traum z przeszłości.

Dzięki terapii klienci traktują traumy jako nieprzyjemne wspomnienia, bez silnego ładunku emocjonalnego czy destrukcyjnego wpływu na obecne życie. Wspomniana metoda znajduje zastosowanie wśród osób chcących przepracować wydarzenia, takie jak molestowanie, nękanie, napaść, zdrada partnera czy wypadek komunikacyjny. Do gabinetu udają się także żołnierze, którzy wrócili z wojny czy osoby doświadczające przemocy psychicznej bądź fizycznej ze strony jednego z domowników. Czas trwania terapii ustalany jest indywidualnie podczas pierwszego spotkania konsultacyjnego.

Data dodania: 18-10-2022
O BLOGU
Źródło:
https://m-patia.pl/


O firmie:


Firma: M-PATIA

Adres: Samochodowa 2

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-672

Telefon: 660610343

Domena: https://m-patia.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa