Opis:


Profesjonalne zabiegi kosmetyczne i kosmetologiczne są nie do zastąpienia. Wszystkie osoby, które chcą odpowiednio o siebie zadbać, cieszyć się piękną, wolną od niedoskonałości cerą i długo zachować młodzieńczy wygląd, powinny się na nie decydować, w dodatku wykonując je regularnie, nie da się bowiem zastąpić ich zwykłymi kosmetykami.

Współczesna kosmetyka i kosmetologia oferuje wiele specjalistycznych procedur, a co ważne, są one mało inwazyjne, dzięki czemu decydować może się na nie większa liczba osób. Dzięki temu są one dobrą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej, a tym bardziej - chirurgii plastycznej, np. w zakresie odmładzania. Jeśli wykonuje się je systematycznie dają nie gorsze efekty, a przy tym kosztują znacznie mniej. Ich znakomite działanie sprawiło, że założycielka salonu Magdalena Maluje, mieszczącego się w Koszalinie, postanowiła umieścić je w swojej ofercie. Proponuje wiele procedur, dotleniających skórę, rewitalizujących ją oraz odmładzających, które są nieinwazyjne, a nawet przyjemne. Świetnym tego przykładem jest zabieg Geneo Pollogen, który polecany jest osobom pragnącym dotlenić, odżywić, rozświetlić, oczyścić i odmłodzić swoją skórę. Liczne efekty, jakie zapewnia, czynią go zatem dobrym wyborem dla pań w praktycznie każdym wieku. O tym, jak działa, można przekonać się na stronie salonu, gdzie zamieszczono nawet zdjęcia, obrazujące widoczne rezultaty. Są one dostrzegalne już po pierwszej sesji, ale najlepsze efekty można uzyskać, wykonując zabieg regularnie, w równych odstępach czasu - jest to zresztą pożądane w przypadku większości procedur.

Metoda ta, która ma formę przyjemnego masażu skóry (może być więc bardzo relaksująca), pozwala na usunięcie martwych komórek naskórka i dzięki temu zniwelowanie niedoskonałości. Znika także ziemistość cery, a zauważyć można promienny blask, dzięki czemu twarz od razu wygląda na młodszą oraz bardziej wypoczętą - niwelowane są także cienie pod oczami, które nie zawsze są oznakami niewyspania i przemęczenia.

Ważnym skutkiem zastosowania tej metody jest też poprawa gęstości skóry, dzięki czemu zyskuje ona lepsze napięcie. Z tego względu procedura jest polecana osobom o cerze dojrzałej. Systematyczne ponawianie zabiegu pozwala poprawić jędrność i odzyskać młodzieńcze napięcie - bez inwazyjnych interwencji medycznych.

Data dodania: 15-12-2023
O BLOGU
Źródło:
https://magdalenamaluje.pl/zabiegi-geneo/


O firmie:


Firma: Magdalena Maluje

Adres: Wąwozowa 28

Miejscowość: Koszalin

Kod pocztowy: 75-399

Telefon: 696 807 810

Domena: https://magdalenamaluje.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Galeria Stolarki

Szczecin

Averto Sp. z o. o.

Szczecin

Salon Jubilerski Virago

Szczecin