Opis:


Profesjonalne usługi medyczne, oferowane przez centrum Medami, są przydatne pacjentom w przypadku wielu różnorodnych schorzeń. Dotyczą między innymi przewlekłego leczenia ran. Tego typu problemy mogą się pojawiać w rozmaitych okolicznościach. Mogą być wynikiem urazów, cukrzycy, odleżyn, operacji, oparzeń i innych. Skuteczne i szybkie wyleczenie jest na pewno bardzo istotnym elementem terapii, który wpływa zarówno na zdrowie, jak i komfort codziennego funkcjonowania pacjenta.

Jedną z proponowanych metod jest podciśnieniowe leczenie ran. Doskonale sprawdza się w przypadku wspomnianych dolegliwości. Na czym polega cały proces? Na początku rana jest w specjalistyczny sposób czyszczona. Następnie nakłada się na nią gąbkę opatrunkową, po czym nakrywa się ją folią. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej pompy wytwarza się ciśnienie, a zasysana wydzielina trafia do przygotowanego pojemnika. Oczywiście nie zawsze jest możliwość zastosowania tego rodzaju terapii. Dlatego lekarz na początku przeprowadza badania, kwalifikując bądź nie do przeprowadzenia leczenia. Czas jego trwania jest różny i zależy od wielkości skaleczenia.

Dlaczego podciśnieniowa metoda jest przydatnym sposobem na pozbycie się problemów z gojeniem ran? Ponieważ przyspiesza cały proces. Dzieje się tak z kilku powodów. Dzięki wykorzystaniu tego sposobu leczenia łatwiej można się pozbyć wysięku z rany, poprawia się też krążenie krwi w tym obrębie. Brzegi rany zdecydowanie łatwiej zbliżają się do siebie, usuwa się także toksyny oraz ogranicza ilość bakterii. Nie można zapominać, iż zastosowanie tej metody wpływa na zmniejszenie obrzęku. Nie ma zatem wątpliwości, że jest to sposób stosunkowo łatwy, ale także bezpieczny i przede wszystkim skuteczny. Pozwala na zdecydowane przyspieszenie procesu leczenia i ma kluczowy wpływ na codzienne funkcjonowanie pacjenta. Ten ostatni aspekt jest wynikiem tego, że nie trzeba na przykład zbyt często zmieniać opatrunku. Ważny jest jeszcze fakt, że leczenie może być podjęte nie tylko w gabinecie, ale także w domu.

O firmie:


Firma: "MEDAMI" Teresa Derebecka

Adres: Starowiejska 45

Miejscowość: Gdynia

Kod pocztowy: 81-363

Telefon: 515 151 993

Domena: https://medami.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew

APE-LP

Gdańsk

DOWAN Sp. z o.o.

Gdańsk