Opis:


Przebarwienia na skórze, szczególnie te na twarzy, raczej nie dodają urody. Owszem, można je zatuszować, stosując w tym celu korektor, czy też puder. Jest to jednak tylko zamaskowanie problemu, który powróci nocą, gdy przyjdzie Ci zmyć makijaż.

To od melaniny zależy odcień karnacji. Przebarwienia powstają wówczas, gdy dochodzi do jej nadprodukcji. Co może się przyczynić do takiego stanu rzeczy? Między innymi zmiany zapalne, promieniowanie UV, schorzenia wątroby, hormony.

Jeżeli chcesz pozbyć się plam, które mają wpływ na Twoje negatywne samopoczucie i niskie poczucie własnej wartości, sięgnij po radykalne rozwiązanie, jakim jest poddanie się zabiegowi eliminacji przebarwień metodą laserową.

Różnego rodzaju plamy mogą występować nie tylko na twarzy, ale także na innych partiach ciała takich jak dekolt, dłonie, szyja, plecy itp. Jeśli ich obecność ma negatywny wpływ na jakość Twojego życia, odwiedź MEDIWA CLINIC. Jedną z ofert tego gabinetu jest likwidacja przebarwień w Poznaniu - najważniejsze informacje na temat zabiegu zostały zamieszczone na stronie internetowej kliniki. Gabinet ten oferuje nie tylko usuwanie plam za pomocą lasera, ale także stosując mikrodermabrazję, peelingi przy użyciu specjalistycznych kwasów, jak również chemiczne.

Jeżeli zdecydujesz się na wizytę w klinice, specjalista przyjrzy się bliżej Twojemu problemowi i wybierze najskuteczniejsze rozwiązanie dla Ciebie. Może on zaproponować Ci dwuetapową kurację. Rozpoczyna się ona w gabinecie. Tam specjalista odtłuści Twoją twarz po to, aby nałożyć na nią maskę. Będziesz mógł wrócić do domu, gdzie po kilku godzinach (Po ilu? O tym zdecyduje dermatolog) zmyjesz maskę.

Zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na wizytę w klinice? To już zależy od Ciebie. Jeśli przebarwienia na Twojej skórze odbierają Ci pewność siebie, również w kontaktach damsko-męskich, zrób krok, który pozwoli Ci poczuć się pięknym. Zapoznaj się z pełną ofertą gabinetu. Być może zainteresuje Cię także inny zabieg wykonywany w ww. klinice.

Data dodania: 14-11-2018
O BLOGU
Źródło:
https://problemskora.pl/likwidacja-przebarwien/


O firmie:


Firma: Mediwa Clinic

Adres: Ułańska 19

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-748

Telefon: (+48) 510-084-711

Domena: https://problemskora.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań