Opis:


W dzisiejszych czasach coraz więcej osób przekonuje się do rozpoczęcia współpracy z psychologiem lub terapeutą. Tego typu specjaliści nigdy nie oceniają swoich klientów i prowadzą terapie w rozmaitych nurtach. Kierują ofertę do par rozważających rozstanie, które chcą zawalczyć o związek, osób podejrzewających u siebie depresję oraz rodziców dzieci sprawiających problemy wychowawcze. Pierwsze spotkanie w gabinecie przyjmuje formę konsultacji, podczas których specjalista poznaje klientów oraz problemy, z jakimi przyszli. Najczęściej nie trwa ono dłużej niż 60 minut.

To ciekawa propozycja dla dzieci i młodzieży z problemami rozwojowymi bądź emocjonalnymi. Na wizytę umawiają się rodzice samodzielnie lub po konsultacji z wychowawcą klasy. Z reguły diagnoza psychologiczna obejmuje jedno lub dwa spotkania, w których uczestniczą opiekunowie prawni. Wsparcie specjalisty bywa nieocenione w przypadku tików, zespołu Aspergera, zaburzeń nastroju, choroby afektywnej-dwubiegunowej, depresji, fobii społecznych lub zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych.

Sygnałami alarmującymi, świadczącymi o konieczności udania się do terapeuty, są uzależnienia od komputera lub substancji psychoaktywnych, samookaleczanie się, częste i bezpodstawne wybuchy złości oraz moczenie się w nocy. Specjaliści przeprowadzają intelektualną, społeczną i emocjonalną diagnozę rozwoju dziecka i starają się znaleźć przyczynę występowania problemów. Konsultacje, jakie świadczą, mogą okazać się pomocne wśród najmłodszych borykających się z problemami natury fizycznej lub psychicznej.

Zaufany gabinet psychologiczny pomagający mieszkańcom Katowic prowadzi stronę mentalsolutions.pl. Zatrudnieni w nim terapeuci kierują ofertę również do dorosłych, przykładowo podejrzewających u siebie depresję. Objawia się ona obniżonym nastrojem utrzymującym się od dłuższego czasu, brakiem motywacji do wykonywania najprostszych czynności, bezsennością, brakiem apetytu, a niekiedy myślami samobójczymi. Pomagają także klientom po rozwodach, utracie pracy oraz wydarzeniach uznawanych za traumatyczne.

Data dodania: 03-07-2022
O BLOGU
Źródło:
https://mentalsolutions.pl/


O firmie:


Firma: MentalSolutions Łukasz Pisiewicz

Adres: Piłsudskiego 41

Miejscowość: Sosnowiec

Kod pocztowy: 41-200

Telefon: 503 113 328

Domena: https://mentalsolutions.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

Foto Kreatywni

Częstochowa

Netpaka.eu

Lubliniec