Opis:


Ekspozycje przestrzenne, zlokalizowane na specjalnie do tego przygotowanym terenie, to dziś duża atrakcja dla osób, które preferują aktywny sposób spędzania czasu, ale są też wrażliwe na sztukę i piękno natury. Dla zwiedzających o tak zróżnicowanych upodobaniach powstaje obecnie coraz więcej muzeów i wystaw na świeżym powietrzu, takich jak skanseny, odwzorowane w skali 1:1 osady z dawnych wieków czy wizualizacje przyrodnicze w postaci cieplarni lub arboretum. W tego typu miejscach zwiedzający mogą sami, we własnym tempie zapoznać się z udostępnionymi obiektami i zachwycić się ich pięknem. 

Zwiedzanie na dużych przestrzeniach ma jednak jedną wadę. Będąc w kilkuosobowej grupie, trzeba liczyć się z jej tempem marszu.  Trudno też dokładnie usłyszeć wszystkie informacje przekazywane przez przewodnika. Rozmowy innych zwiedzających, odległość oraz rozchodzenie się głosu w otwartej przestrzeni sprawiają, że wiele osób, chcąc pogłębić swoją wiedzę o danym miejscu, musi po powrocie do domu zapoznać się ze wpisami z książek lub z internetu.

Dużym ułatwieniem zwiedzania na świeżym powietrzu jest system Tour Guide. To nowoczesna i łatwa w obsłudze opcja, którą proponuje firma ogłaszająca się na stronie audiotour.pl. Jest to rozwiązanie polecane zarówno właścicielom obiektów przestrzennych, jak i samym odwiedzającym. Ci pierwsi mogą zapewnić osobom płacącym za wstęp bezproblemowy dostęp do oczekiwanych przez nich i przekazanych w odpowiedniej formie treści (realizator dba także o właściwie dobrany głos lektora w systemie), co podnosi wartość usługi oraz zachęca do skorzystania innych zwiedzających. Oni zaś mogą cieszyć się wycieczką we własnym tempie, nie musząc podążać za grupą z przewoźnikiem.

Data dodania: 16-11-2021
O BLOGU
Źródło:
https://audiotour.pl/zwiedzaniegrupowe


O firmie:


Firma: MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR

Adres: Adama Prażmowskiego 19E

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-399

Telefon: 605 074 637

Domena: https://audiotour.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

FHU APIS Pitoń Marcin

Zakopane

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane