Opis:


Producenci doskonale wiedzą o tym, jak istotną rolę w sprzedaży i reklamie produktu odgrywa odpowiednie opakowanie. Musi ono nie tylko ładnie się prezentować, ale również pozwalać na przechowywanie towaru zgodnie z zasadami higieny. Firma zaprezentowana pod adresem internetowym modernomundo.pl gwarantuje szeroki asortyment toreb i opakowań. Wśród nich znajduje się worek z fałdami bocznymi wytwarzany na bazie różnych materiałów, w tym zarówno polietylenu i poliestru, jak i papieru. Kilka linii produkcyjnych, a także nowoczesne maszyny sprawiają, że firma jest w stanie realizować duże zlecenia w krótkim czasie, a ponadto potrafi wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zamawiający mogą zdecydować się na na druk fleksograficzny w wersji błyszczącej lub matowej. Dla komfortu klientów poleca się wybór niewielkiego uchwytu lub rączki. Atutem tego producenta opakowań jest wyjątkowa w skali kraju możliwości wykonania pionowego okienka transparentnego, które wspaniale posłuży do prezentacji produktu.

Marka sięga po wysokogatunowe materiały do produkcji swoich towarów. Uzyskała odpowiednie atesty potwierdzające bezpieczeństwo stosowania tworzyw do wytwarzania opakowań dla branży spożywczej. W asortymencie znajdują się również inne opakowania, w tym worki typu doypack, a także modele ekologiczne. Podmiot oferuje kompleksowe doradztwo ze strony kompetentnych fachowców.

Opakowania od tego producenta są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa działające w branży spożywczej i chemicznej, a także zajmujące się produkcją narzędzi i zabawek. Wśród nich znajdują się podmioty krajowe oraz producenci z zagranicy. Cała oferta została szczegółowo opisana na stronie internetowej.

Data dodania: 03-05-2022
O BLOGU
Źródło:
https://modernomundo.pl/pl/worki-stabilo


O firmie:


Firma: Moderno Mundo Sp.z o.o.

Adres: Firmowa 10

Miejscowość: Gądki

Kod pocztowy: 62-023

Telefon: 61 306-77-77

Domena: https://modernomundo.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań