Opis:


Wiele osób podczas drogi do szkoły czy pracy kupuje gorące lub zimne napoje oraz kanapki, z tego względu część przedsiębiorców działających w branży gastronomicznej wprowadziła do oferty tego typu produkty na wynos. Aby mieć pewność, że konsumenci będą zadowoleni z usługi, warto zakupić dobrej jakości opakowania. Na co zwrócić uwagę?

Obecnie ludzie zwracają uwagę na ekologię, chcą korzystać z przyjaznych środowisku produktów, więc właściciele kawiarni, piekarni czy budek z jedzeniem, powinni pakować swoje wyroby w tego typu opakowania. Wśród chętnie wybieranych artykułów znajdują się tacki papierowe. Są uniwersalnym rozwiązaniem, które sprawdzi się zarówno do podawania kanapek, jak i zapiekanek. W przypadku burgerów, hot-dogów czy innego typu dań street food, dobrym pomysłem jest inwestycja w porządne torebki. Pergamin niepowlekany pozwala na bezpieczne zapakowanie dań zimnych i gorących oraz przechowywanie ich przez dłuższy czas. Natomiast kawiarnie i piekarnie mogą zainwestować w torebki wykonane z PLA. Wyrób nie tylko chroni jedzenie przed uszkodzeniem czy zanieczyszczeniem, ale i prezentuje się estetycznie. Co więcej, na roślinnym PLA można nadrukować grafikę, logo czy nazwę firmy. W przedsiębiorstwach cateringowych sprawdzą się lunchboxy typu łódka wyprodukowane z trzciny cukrowej. Są wytrzymałe i uniwersalne, pasują nie tylko do standardowych kanapek, ale i innych produktów.

Na stronie internetowej myhappyocean.pl została przedstawiona oferta sklepu, który specjalizuje się w sprzedaży różnego typu ekologicznych pudełek na żywność. Asortyment zawiera doskonałej jakości jednorazowe opakowania do kanapek o różnych kształtach, tortilli, burgerów, hot-dogów i wielu innych dań.

O firmie:


Firma: MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne

Adres: Zapłocie 256

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-970

Telefon: + 48 509 295 620

Domena: https://myhappyocean.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa