Opis:


Zapotrzebowanie na specjalistyczne usługi polegające na wykonaniu przewiertu podziemnego o określonej średnicy i przeciągnięciu przez powstały otwór rur dopływowych, kanalizacyjnych, elektrycznych lub za pomocą których dostarcza się inne świadczenia, stoi dziś na bardzo wysokim poziomie. Jest to skutek zwiększonego zapotrzebowania przestrzennego, w wyniku którego osoby prywatne oraz deweloperzy sięgają po tereny, które do tej pory z uwagi na braki uzbrojenia w media i przyłącz wody były bezużyteczne. Przeprowadzając przeciski, można bezproblemowo i w krótkim czasie doposażyć niemal każdą działkę w prąd czy gaz, wykorzystując do tego celu nowoczesną technikę horyzontalną. 

Przewiert przeprowadza się także w celu ominięcia konieczności rozkopywania nawierzchni gruntu. Z uwagi na fakt, że jest to opcja nienaruszająca górnej warstwy gruntu, nie ma potrzeby niszczenia nasadzeń, dróg, plonów, czy nawet szukania rozwiązania pozwalającego ominąć budynki. Sposób poprowadzenia przecisku jest wcześniej dokładnie analizowany, aby nie stanowił zagrożenia opadnięcia gruntu i tym samym zawalenia się stojących na nim nieruchomości. Dodatkowo jest on poprowadzony w taki sposób, by omijać podziemne ciągi wodne, co pozwala uniknąć wydostawania się wody na powierzchnię i tworzenie się terenu zalewowego. 

Aby cała operacja się udała oraz była w pełni bezpieczna, przewiert powinien być każdorazowo wykonywany przez doświadczonych specjalistów posiadających niezbędny sprzęt. Takimi zasobami może pochwalić się firma NAWITEL Sp. z o. o. sp. k. To realizator, który ma za sobą udokumentowane przeprowadzenie wielu przecisków na zróżnicowanych terenach. Wykonując zlecenie, dba zarówno o jakość usługi, jak i jej terminowe zakończenie. Jego kadra to grupa kompetentnych inżynierów, którzy są w stanie zrealizować przeciski w dobrej cenie na każdym rodzaju terenu, bez względu na jego położenie czy też wielowarstwowość gruntu. 

Poleca się skorzystanie z powyższej oferty klientom, którzy poszukują sprawdzonej, szybszej i tańszej alternatywy dla przekopu tradycyjnego. Opcja przewiertu podziemnego jest obecnie chętnie wybierana przez osoby, których posesje znajdują się zbyt daleko od głównej rozdzielni przepompowni ścieków i nie ma możliwości podpięcia kanalizacji powszechnie stosowaną metodą. Wybierając powyższe rozwiązanie, można szybko i łatwo poprowadzić rury, tworząc przecisk.

O firmie:


Firma: NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.

Adres: Atramentowa 10

Miejscowość: Kobierzyce

Kod pocztowy: 55-040

Telefon: 713337596

Domena: http://www.nawitel.pl/pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

DCP Badania

Wrocław

Perfect Bust

Warszawa