Opis:


Logistyka magazynowa to szereg czynności, do których potrzebne jest odpowiednie zaplecze sprzętowe i technologiczne. Pomaga to zwiększyć wydajność i efektywność pracy oraz pozwala zapobiec rozmaitym przeciążeniom fizycznym pracowników, związanym z koniecznością przenoszenia ciężkich ładunków. Podstawą wyposażenia na magazynie są wózki widłowe o mniejszym i większym udźwigu. Do transportu zarówno surowca, jak i gotowego towaru przydają się małe paleciaki i duże pojazdy przewozowe, mogące podnosić zawartość palety nawet na kilka metrów wzwyż. 

Zakup takiego sprzętu to priorytet dla każdego właściciela składu. Aby zapewnić sprawne działanie poszczególnych stref przeładunkowych, pracownicy powinni dysponować przynajmniej jednym wózkiem widłowym o odpowiednim do potrzeb zasięgu pracy. Obecnie branża logistyczna rozwija się w takim tempie, że konieczne jest stałe doposażanie sektorów w urządzenia do transportu o specjalnych funkcjach. Choć jest to dla wielu przedsiębiorców obowiązkiem, to jednocześnie generuje sporo kosztów, na które nie zawsze dana firma może sobie pozwolić.

Dostrzegając od lat tego typu potrzeby wśród przedstawicieli branżowych, kadra NFK J.KOPA Sp.j postanowiła na nie odpowiedzieć w najlepszy możliwy sposób. Pracownicy przygotowali ofertę nie tylko sprzedaży, ale też wynajmu różnego rodzaju sprzętu logistycznego, między innymi mającego zastosowanie w ciągach magazynowych. Biorąc pod uwagę specyfikę pracy, takie pojazdy jak wózek widłowy czołowy są podstawą pracy, jednak przy problemach technicznych warto mieć w zanadrzu możliwość jego ajencji na czas naprawy posiadanego na stanie sprzętu. Pozwala to zapobiec sporym stratom, zarówno materialnym, jak i wizerunkowym. Wynajem jest też świetnym pomysłem przy chwilowym zwiększeniu ilości pracy na magazynie, związanym z intensyfikacją dostaw. Jest to opcja znacznie tańsza niż zakup sprzętu. Dostawca zapewnia, że proponowane przez jego kadrę maszyny są w pełni sprawne i spełnią oczekiwania przyszłych użytkowników.

O firmie:


Firma: NFK J. KOPA Sp. J

Adres: Kościelna 7

Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

Kod pocztowy: 95-070

Telefon: 42 712 56 10

Domena: https://www.nfk.com.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Metropolis Krzysztof Bugaj

Łódź

Mój Kot*PL

Bełchatów

SANKRA

Łódź