Opis:


Każdy człowiek powinien dbać o swoje zdrowie nie tylko dbając o odpowiednie odżywianie, prowadząc zdrowy styl życia czy unikając szkodliwych czynników, ale też regularnie wykonując badania. Znaczenie ma diagnostyka w różnych obszarach, a w przypadku kobiet trzeba pamiętać przede wszystkim o wizytach u ginekologa. Ma to ogromne znaczenie, gdyż choroby kobiece są częste, tak samo jak nowotwory, a ich leczenie daje najlepsze efekty wtedy, gdy są wykrywane we wczesnym stadium.

Oczywiście wiele pań wzbrania się przed regularnymi wizytami u ginekologa, gdyż trudno je uznać za coś przyjemnego. Warto jednak pamiętać, że wszelkie badania zwykle zajmują tylko kilka minut, co najwyżej kilkanaście. Po tym czasie można odetchnąć z ulgą i zapomnieć o takiej diagnostyce na kolejny dłuższy czas. Ważne dla komfortu odbywania wizyt jest też znalezienie dobrego, empatycznego lekarza oraz kameralnego gabinetu - z tego powodu wiele kobiet na wizyty kontrolne wybiera placówki prywatne. Trzeba jednak pamiętać, by stawiać na takie podmioty, które mają bogate wyposażenie - na przykład pojedynczy lekarze przyjmujący w swych prywatnych gabinetach mogą posiadać tylko podstawowe wyposażenie i wobec tego być w stanie świadczyć tylko podstawowe usługi.

Czasami zaś zachodzi konieczność innych działań, nie tylko jeśli chodzi o przeprowadzenie określonych zabiegów, jak choćby częste usuwanie nadżerek, ale też pogłębioną diagnostykę. Przykładowo, kiedy badanie cytologiczne ujawni, że istnieją jakieś zmiany na szyjce macicy, potrzebna będzie kolposkopia. W Opolu takie badanie oferuje przychodnia w placówce Nowoczesna Medycyna, jak i wiele innych badań ginekologicznych oraz zabiegów, wykonywanych w ramach tzw. medycyny jednego dnia, czyli bez pobytu pacjentki w szpitalu.

Zabieg ten polega na wziernikowaniu szyjki macicy, co pozwala obejrzeć ją i ocenić jej stan dokładniej niż w przypadku cytologii. Metoda ta zabiera zwykle najwyżej 15 minut. W jej ramach można też pobrać wycinek tkanki do dokładniejszych badań.

O firmie:


Firma: Nowoczesna Medycyna

Adres: Krapkowicka 4

Miejscowość: Folwark

Kod pocztowy: 46-061

Telefon: 606 252 552

Domena: https://nowoczesnamedycyna.eu/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

AZTECH

Kędzierzyn Koźle

Blyss Sp. z o.o.

Jasienie

Apteka Urtica

Kędzierzyn-Koźle