Opis:


Opony wielosezonowe to świetna opcja dla tych, którzy jeżdżą po wszystkich rodzajach terenu. Są one dostępne w wielu rozmiarach oraz z różnymi typami bieżnika. Istnieją również różne rodzaje opon całorocznych w zależności od ich przeznaczenia: niektóre są przystosowane do użytku przez cały rok, podczas gdy inne nadają się jedynie do jazdy przy lekkich opadach śniegu.

Podczas wyboru opon całorocznych należy pamiętać o następujących kwestiach:

  • Indeksy prędkości opon są określane na podstawie tego, jak duża siła jest potrzebna do odkształcenia gumy. Im wyższy indeks, tym lepsza jest przyczepność na śniegu i lodzie. Niższy wynik wskazuje na lepszą przyczepność na gorącym asfalcie lub drogach gruntowych.
  • Indeks nośności informuje o tym, jak dobrze opona może przenosić ładunek. Wyższy indeks nośności oznacza lepszą zdolność do przewożenia ciężarów, co ma znaczenie w szczególności przy pokonywaniu długich tras.

Standardowe modele całoroczne są zaprojektowane tak, aby zapewnić dobrą trakcję na mokrych i suchych drogach. Nadają się również do jazdy po drogach nieutwardzonych. Nie są jednak przeznaczone do jazdy w warunkach typowo zimowych, dlatego należy unikać jazdy po śniegu lub lodzie.

Istotny jest oczywiście rozmiar opony. Żeby dowiedzieć się, jaki wymiar będzie najlepszy, należy sprawdzić odpowiednie parametry w dokumentach samochodu. Zalecany rozmiar opon powinien zostać podany w dowodzie rejestracyjnym. Opony całoroczne 16 cali są dostępne w ofercie sklepu internetowego działającego pod adresem opomarket.pl. Do wyboru są zarówno nowe, jak i używane modele. Dzięki temu odpowiedni produkt dla siebie znajdą wszyscy kierowcy, bez względu na posiadany budżet. Sprzedawca zajmuje się dystrybucją opon przystosowanych do samochodów takich marek jak Opel, Citroen, Volkswagen, Hyundai, Dacia oraz Nissan. W razie pytam kupujący mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa zapewnionego przez pracowników sklepu. Każdy produkt dostępny pod wskazanym wcześniej adresem został szczegółowo opisany.

 

Data dodania: 27-10-2022
O BLOGU
Źródło:
https://opomarket.pl/k182,16-cali.html


O firmie:


Firma: Opomarket.pl

Adres: Krakowska 162

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-393

Telefon: 322049800

Domena: https://opomarket.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

Foto Kreatywni

Częstochowa

Netpaka.eu

Lubliniec