Opis:


Pragnąc nawiązać kontakt z firmą oferującą przewóz osób, dobre ceny oraz komfort pasażerom, wystarczy zainteresować się działalnością przedsiębiorstwa ze strony czarneckibus.pl. Istnieje ono w branży od wielu lat i świadczy bogaty zakres usług. Jest to rodzinna firma, mająca bogatą flotę pojazdów i zatrudniająca wysoko wykwalifikowanych kierowców, znających trasy krajowej i zagraniczne oraz dbających o bezpieczeństwo i komfort pasażerów.

Firma ta może zaoferować tanie autobusy zarówno na dojazdy pracownicze, jak i na wycieczki krajowe i zagraniczne. Wszystkie znajdujące się w ofercie autobusy i autokary są utrzymane w doskonałej kondycji. Są regularnie poddawane badaniom sprawności technicznej. Przedsiębiorstwo ma niezbędne zezwolenia na prowadzenie tego typu działalności, wydane przez Ministerstwo Infrastruktury.

Klienci mają do wyboru autobusy przystosowane do przewożenia od 10 do 63 osób. Są to pojazdy takich marek jak Mercedes, Setra, Iveco czy Marco Polo z wyposażeniem przystosowanym do krótkich i długich tras. Na stronie firmy można znaleźć zdjęcia i opis każdego z pojazdów z taboru. Wszystkie auta wyposażone są w:

  • wygodne fotele,
  • pasy bezpieczeństwa,
  • klimatyzację,
  • system nawigacji GPS,
  • Wi-Fi.

Każdy ma też systemy odpowiadające za bezpieczeństwo jazdy, takie jak ABS, ASR i ESP. W autokarach poruszających się po dalekich trasach można także znaleźć café bary. Czas podróży uprzyjemniają video, odtwarzacze CD oraz DVD.

Firma ta jest też właścicielem autobusów miejskich i podmiejskich, które jeżdżą na regularnych trasach i mogą pomieścić od 9 do 61 pasażerów. Współpracuje ona z klientami indywidualnymi, jak również z rozmaitymi przedsiębiorstwami i instytucjami, poszukującymi autobusów na wynajem. Chętnie służy pomocą klientom organizującym większe uroczystości rodzinne, takie jak wesela, komunie czy zjazdy rodzinne, polecając swoje wygodne autokary, które przewiozą gości w miejsce imprezy. Sprawdzi się też w roli przewoźnika szkolnych i firmowych wycieczek krajowych oraz zagranicznych

Data dodania: 14-03-2022
O BLOGU
Źródło:
http://czarneckibus.pl/nasze-autokary/


O firmie:


Firma: Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka

Adres: Za jeziorem 40

Miejscowość: Rogoźno

Kod pocztowy: 64-610

Telefon: +48 607566539

Domena: http://czarneckibus.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań