Opis:


Na stronie internetowej paleczny.pl można znaleźć informacje na temat oferty firmy świadczącej kompleksowe usługi na rzecz ochrony środowiska. Przedsiębiorstwo wykonuje wszystkie zadanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego oraz normami Unii Europejskiej.

Podmiot oferuje:

  • przygotowanie Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia,

  • opracowanie operatu ochrony powietrza oraz operatu wodnoprawnego,

  • wykonanie pomiaru emisji zanieczyszczeń,

  • przygotowanie rozmaitych raportów i opinii.

Firma zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna dla środowiska jest poprawna gospodarka odpadami, więc pracownicy mogą również zająć się w imieniu klienta wypełnieniem i złożeniem wniosku o udzielenie pozwolenia na wytwarzanie śmieci i gospodarowanie nimi. Fachowcy pomogą w określeniu ilości wytwarzanych odpadów w trybie normalnym oraz awaryjnym, opiszą procedury ich monitorowania i zabezpieczenia, rodzaj posiadanej instalacji, stosowaną w zakładzie technologię, wykorzystywane surowce i paliwa. Dzięki pomocy specjalistów zezwolenie zostanie wydane szybko i bezproblemowo. Dodatkowo zleceniodawcy mogą w każdej chwili skontaktować się z pracownikami i dowiedzieć więcej na temat przepisów o ochronie środowiska i innych obowiązujących normach dotyczących tego zagadnienia. Firma może również pomóc w dostosowaniu się do wszystkich wytycznych.

Podmiot prowadzi także skup zużytych, zniszczonych akumulatorów samochodowych ołowiowych oraz niklowo-kadmowych. Fachowcy odbiorą i zutylizują urządzenia. Transport odbywa się odpowiednio zabezpieczonymi pojazdami. Cena za sprzęt jest korzystna. Warto wybrać renomowane przedsiębiorstwo, które cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży.

O firmie:


Firma: Paleczny Sp. z o.o.

Adres: Kaliszówka 4

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-909

Telefon: 500595959

Domena: https://www.paleczny.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa