Opis:


Nowoczesne ściany tworzone z prefabrykowanych elementów to idealna propozycja dla osób, którym zależy na czasie, ponieważ dzięki nim wzniesienie domu w ciągu kilku tygodni nie stanowi zazwyczaj problemu. Stawianie obiektów z takich elementów nie jest skomplikowane, a ich cena nie należy do najwyższych. Znajdują one zastosowanie głównie w nowoczesnym budownictwie i są o wiele solidniejsze w porównaniu do ścian w blokach lub wieżowcach z wielkiej płyty.

Przedstawiciele branży budowlanej coraz bardziej przekonują  się do ścian prefabrykowanych, ponieważ dzięki nim zaoszczędzają sporo czasu i pieniędzy. Tworzy się je z betonu, który można docinać zgodnie z własnymi preferencjami. Jest to wytrzymały materiał o delikatnie porowatej strukturze i doskonałych właściwościach, co sprawia, że nie niszczy się na skutek nacisków czy warunków atmosferycznych. Odpowiednio zaimpregnowany służy przez długie lata, a jego powierzchnia jest wolna od pęknięć czy innych uszkodzeń. Ściany prefabrykowane mające niezbędne atesty są do zamówienia w przedsiębiorstwie Pascal Prefabrykaty.

Odznaczają się one szerokim zastosowaniem, co oznacza, że bywają wykorzystywane do budowy:

  • domów jednorodzinnych,
  • bloków i wieżowców,
  • centrów handlowych,
  • obiektów rolniczych i sportowych,
  • hal magazynowych,
  • biurowców,
  • fabryk.

Gotowe prefabrykaty są odpowiednio pakowane, dzięki czemu ich transport nie sprawia problemów i nie wiąże się z ryzykiem powstawania zniszczeń. Mogą być one wykorzystywane niezależnie od aktualnych warunków pogodowych.

Elementy prefabrykowane można bez trudu dopasować do wybranych założeń projektowych, dlatego są one uznawane za uniwersalne i przydatne w wielu sytuacjach. Występują w wersji jedno-, dwu-, lub trzywarstwowej, a część z nich jest dodatkowo ocieplana. Zamawiane ściany docierają do miejsca wskazanego przez klienta z przygotowanymi otworami przeznaczonymi na drzwi i okna, dzięki czemu nie trzeba ich wykonywać samodzielnie, co skraca czas przeprowadzanych prac. Do ich zalet zalicza się solidność wykonania, szczelność i uniwersalność.

O firmie:


Firma: Pascal Prefabrykaty Sp. z o.o.

Adres: Bolesława Chrobrego 20b

Miejscowość: Międzychód

Kod pocztowy: 64-400

Telefon: 957488600

Domena: https://pascalprefabrykaty.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań