Opis:


Decyzja o sprzedaży używanego samochodu ciężarowego bardzo często jest odkładana z powodu wielu wątpliwości i obaw. Właściciele ciężarówek nie mają często czasu lub ochoty na załatwianie wszystkich formalności, związanych między innymi z ustaleniem wartości pojazdu. Dochodzi do tego również konieczność odwiedzania kolejnych firm zajmujących się skupem samochodów ciężarowych i negocjowanie najlepszych warunków transakcji. Korzystając z zaufanego przedsiębiorstwa nie musisz się przejmować powyższymi czynnikami.

P.H.U. Paweł Kamaszewski to wiarygodny partner do współpracy, ponieważ proponuje swoim klientom bardzo przystępne warunki. Transakcja jest przede wszystkim uczciwa, a przed rozpoczęciem współpracy klient może liczyć na dokładną wycenę produktu. To pozwoli mu dokładnie przemyśleć decyzję, zaplanować budżet a następnie zdecydować się na podpisanie umowy ze skupem. Jest to korzystne nie tylko ze względu na atrakcyjne wynagrodzenie za pojazd, ale również na komfort związany z załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności przez firmę. Warto dodać, że wypowiadana jest polisa OC, a aktywne składki zostaną wypłacone podmiotowi. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie internetowej firmy.

Głównym profilem działalności tego przedsiębiorstwa jest skup ciężarówek. Możesz odwiedzić stronę internetową firmy, jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie modele są szczególnie pożądane przez przedstawicieli handlowych. Skupują oni na przykład pojazdy marki Mercedes oraz Volvo. Nie musisz się przejmować stanem technicznym swojego samochodu. Firma jest nastawiona na kupno pojazdów w różnej kondycji, a w każdej sytuacji proponuje klientowi adekwatną stawkę. W razie pytań możesz skontaktować się z jednym z pośredników handlowych.

Oczywiście możesz sprzedać nie tylko samochód ciężarowy, ale również inne elementy floty. Skup pojazdów jest otwarty również na transakcję, których przedmiotem są wywrotki oraz naczepy samochodowe i ciągniki siodłowe. Poszczególne zakładki na stronie firmy informują o każdej grupie pojazdów.

Data dodania: 08-08-2020
O BLOGU
Źródło:
https://skupciezarowe.com/skup-ciezarowek/


O firmie:


Firma: PHU Paweł Kamaszewski

Adres: Ilino 15

Miejscowość: Płońsk

Kod pocztowy: 09-100

Telefon: 607 566 977

Domena: https://skupciezarowe.com/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa