Opis:


Każda osoba, która pragnie obdarzyć wyjątkowym prezentem przyszłą mamę czy nowo narodzone dziecko, powinna sprawdzić ciekawą ofertę zamieszczoną na stronie internetowej pinwheelsstudio.com. Fotograf dziecięcy z Gdańska proponuje ciekawe sesje zdjęciowe przygotowane zarówno dla ciężarnych, jak i noworodków oraz dzieci. Oferta skupia się na spotkaniach w studio. Pomieszczenie jest doskonale przygotowane pod względem technicznym. Na wyposażeniu znajdują się nie tylko wysokiej jakości lampy oraz akcesoria, ale również nowoczesne aparaty fotograficzne, które zapewniają wysoką rozdzielczość zdjęć.

Osoby marzące o sesji noworodkowej bądź brzuszkowej zachęca się do zaznajomienia z usługami fotografa, który podejmuje się fotografowania modeli i modelek na terenie Trójmiasta i okolic. Koszt usług jest zamieszczony na witrynie WWW. Należy jednak pamiętać, że cena może się zmieniać w zależności od dodatkowych usług oraz kolejnych pakietów odbitek 15x23 cm. Oprócz fizycznych zdjęć klient otrzymuje płytę CD z fotografiami w 3 formatach oraz 3 stylizacje (rodzinną i 2 dziecięce). Osoby zdecydowane na nawiązanie współpracy zachęca się do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Doświadczony fotograf może zagwarantować nie tylko rozbudowaną ofertę i świetnie wyposażone miejsce do sesji, ale również profesjonalne podejście do każdego zlecenia oraz przyjemną atmosferę. Wielu rodziców decyduje się nie tylko na sesję swoich pociech, ale również całej rodziny. Usługi specjalisty powinny zainteresować również przyszłe mamy, które znajdą pod adresem WWW szczegóły dotyczące sesji brzuszkowych.

Studio fotograficzne specjalizuje się także w tak zwanym Smash Cake. Są to sesje, gdzie dzieci bawią się samodzielnie lub wspólnie z rodzeństwem przy urodzinowym torcie. Atmosfera podczas takich spotkań jest zawsze zabawna, co sprzyja naturalnym ujęciom dziecięcego śmiechu. Oczywiście do udziału w zabawie mogą dołączyć rodzice.

Klienci z Gdańska, Gdyni lub pobliskich miejscowości mogą zdecydować się na sesję w ramach upominku dla córki, syna, chrześnicy, bratanka. Pod adresem internetowym można znaleźć wiele cennych informacji, które zdradzą znacznie więcej szczegółów o karcie podarunkowej. Osoby zainteresowane kupnem takiego upominku odsyła się do informacji o kontakcie telefonicznym oraz e-mailowym.

Data dodania: 23-02-2022
O BLOGU
Źródło:
https://www.pinwheelsstudio.com/sesja-noworodkowa/


O firmie:


Firma: Pinwheels Studio

Adres: Leszczynowa 42

Miejscowość: Gdańsk

Kod pocztowy: 80-175

Telefon: 886 156 776

Domena: https://www.pinwheelsstudio.com


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew

APE-LP

Gdańsk

DOWAN Sp. z o.o.

Gdańsk