Opis:


Sklep dostępny pod adresem e-podonails.com prowadzony jest przez dyplomowanego, doświadczonego podologa, jednak znaleźć można w nim znacznie więcej produktów niż tylko do stóp. Specjalistka będąca pasjonatką ma dużą wiedzę, dlatego w przedstawianym przez nią asortymencie można znaleźć produkty wysokiej jakości. Jest to zatem idealne miejsce na zakupy dla osób, które mają szczególne wymagania lub po prostu chcą dbać o siebie skutecznie.

Skuteczna pielęgnacja jest szczególnie istotna w przypadku dłoni. Ich skóra każdego dnia, niemalże bez przerwy narażona jest na wpływ szkodliwych czynników. Są to przede wszystkim detergenty, ale działanie wysuszające ma sama woda, niekorzystnie wpływają też czynniki takie jak wiatr, mróz, silne nasłonecznienie czy choćby suche powietrze. Wiele osób uskarża się na nieprzyjemnie suchą, spierzchniętą, szorstką skórę dłoni. Dla nich podolog ma propozycję w postaci produktu Allpresan Skincare Proage. Jest to krem w piance do rąk, wyjątkowo wygodny w stosowaniu, o szybko wchłaniającej się formule, jednocześnie gwarantujący doskonałą pielęgnację.

Produkt ten warto mieć pod ręką i stosować w miarę potrzeb, nawet kilka razy dziennie. W większości przypadków jednak nie będzie potrzeby stosowania go tak często (chyba że ktoś na przykład ma pracę polegającą na ciągłym moczeniu rąk), ponieważ zapewnia on długotrwałe uczucie nawilżenie i odżywienie. Wynika to z faktu, że jego składniki aktywne przenikają w głąb skóry. Jest to duża odmiana po produktach działających tylko powierzchniowo, wobec czego nawilżenie znika natychmiast po umyciu rąk.

Długotrwałe nawilżenie skóry dłoni to nie tylko komfort wynikający ze zniwelowania nieprzyjemnego uczucia wysuszenia, ściągnięcia i spierzchnięcia. To także skuteczna ochrona. Nawilżenie jest kluczowe w zabezpieczaniu skóry przed podrażnieniami i uszkodzeniami, na które dłonie są szczególnie narażone. Jest to też bardzo ważny element profilaktyki starzeniowej. Trzeba pamiętać, że skóra dłoni jest cienka, ma niewiele gruczołów łojowych odpowiedzialnych za naturalne nawilżenie i dlatego może starzeć się znacznie przedwcześnie - jeśli nie zadba się o nią właściwie.

Zaopatrzenie się w ten krem i jego systematyczne używanie pozwala zatem zachować komfort, ale i piękny wygląd dłoni, warto więc wybrać ten preparat, zwłaszcza że w przedstawionej ofercie ma niewygórowaną cenę.

O firmie:


Firma: PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne

Adres: Chocianowicka 4a

Miejscowość: Łódź

Kod pocztowy: 93-460

Telefon: 505319068

Domena: https://e-podonails.com/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Metropolis Krzysztof Bugaj

Łódź

Mój Kot*PL

Bełchatów

SANKRA

Łódź