Opis:


Mając na względzie rosnące zapotrzebowanie nie tylko laboratoriów, ale także rozmaitych przedsiębiorstw zajmujących się szeroko rozumianą produkcją, wzrasta konieczność przedstawienia oferty na wysokiej jakości odczynniki. Ich szerokie zastosowanie w procesach chemicznych i różnego rodzaju reakcjach ma znaczący wpływ na osiągane rezultaty pracy. Niedobór na rynku takiego asortymentu, jak hurtowe ilości produktów do analizy chemicznej czy różnego rodzaju rozpuszczalników dostrzegają od wielu lat pracownicy firmy Pol-Aura | Odczynniki Chemiczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z terenu całej Polski, proponują szeroki wybór odczynników, na bieżąco uzupełniają także listę sprzedażową o nowe, atrakcyjne dla przedstawicieli wielu branż pozycje.

Dostawca zaprasza do nawiązania stałej współpracy. Jest w stanie zagwarantować stały dowóz hurtowych ilości asortymentu przestawionego w ofercie online. Na stronie firmy można znaleźć asortyment pochodzący tylko od uznanych na rynku i sprawdzonych dostawców (jak chociażby odczynniki Avantor). Firma obsługuje także podmioty publiczne. Obecnie może zaproponować także atrakcyjny cenowo i jakościowo asortyment dla szkół dysponujących przestrzenią do przeprowadzania zajęć praktycznych z fizyki, chemii czy biologii.

Priorytetem dla realizatora zamówień jest dostarczanie towaru o oczekiwanych parametrach, odpowiednio zabezpieczonego przed wyciekiem czy, w przypadku płynów łatwopalnych, samozapłonem. Zastosowanie właściwie zaprojektowanego systemu zamknięć poszczególnych opakowań gwarantuje ochronę produktu oraz otoczenia zarówno w trakcie transportu, jak i późniejszego użytkowania przez odbiorcę oraz przechowywania. 

Dostawca każdorazowo informuje kupującego o sposobie magazynowania poszczególnych odczynników oraz ostrzega przed nieprawidłowościami w tym zakresie, które mogłyby okazać się czynnikiem zapalnym i wywołać poważne problemy, od unoszenia się niebezpiecznych oparów w miejscu wykorzystywanym przez wiele osób aż po równie groźny pożar.

O firmie:


Firma: Pol-Aura

Adres: Różnowo 62e

Miejscowość: Dywity k/Olsztyna

Kod pocztowy: 11-001

Telefon: 531 110 005

Domena: https://pol-aura.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

DIWOS Dorota Stomska

Olsztyn

Turbo-Centrum

Ostróda

Elbląski Park Technologiczny

Elbląg