Opis:


Każdy, kto choć raz stanął oko w oko z zagrożeniem ze strony jakiegoś napastnika, wie, jak trudno poradzić sobie w takiej sytuacji. Fakt, że sytuacja jest zaskakująca tym bardziej utrudnia prawidłową, szybką i skuteczną reakcję. Na zagrożenie ze strony napastników, którymi mogą być zarówno młode, jak i starsze osoby narażeni są niemal wszyscy, zarówno osoby starsze, jak i kobiety. Coraz częściej zdarza się, że ofiarami napadów i pobić bywają młode osoby.

 

Dla osób, które chcą umieć obronić się przed napadem, doskonałą ofertą jest kurs samoobrony w Warszawie. Stolica jest idealnym miejscem, w którym można zdobyć doskonałe umiejętności samoobrony. Kurs pozwala nie tylko na zdobycie samych umiejętności radzenia sobie z trudnym przeciwnikiem, ale pozwala również nabyć więcej pewności siebie. Uaktywnia myślenie w momencie bezpośredniego zagrożenia, pokazuje jak radzić sobie z emocjami w trakcie sytuacji zagrożenia i daje poczucie bezpieczeństwa.

 

Osoby, które czują się niepewnie, swoją postawą ciała wysyłają sygnał i stają się automatycznie potencjalną ofiarą. Uczestnictwo w kursie samoobrony otwiera ludzi, pokazuje, że można sobie radzić w trudnych sytuacjach i sam fakt, że uczestnicy kursu to wiedzą sprawia, że zmieniają swoją postawę ciała.

 

Kurs samoobrony w Warszawie można zrobić w profesjonalnym klubie sztuk walki RED TIGER, który funkcjonuje od wielu lat. Zajęcia odbywają się w Liceum Ogólnokształcącym nr XVIII im. J. Zamoyskiego przy ul. Smolnej. Tam też można zapisać się na zajęcia. Kurs samoobrony dla kobiet prowadzony jest przez doświadczonych instruktorów, którzy wykonują je już od 20 lat. Sam kurs trwa 3 miesiące i jest niedrogi. Podczas kursu można dowiedzieć się jakie techniki zastosować w jakiej sytuacji zagrożenia, które z najsłynniejszych technik są najbardziej skuteczne. Podczas zajęć kładziony jest nacisk na praktyczne podejście do możliwych sytuacji, a nie na naukę boksu czy innych sztuk walki. Zadaniem ofiary napaści jest umieć prawidłowo rozpoznać sytuację i podjąć najbezpieczniejsze rozwiązanie, którym często jest po prostu ucieczka.

O firmie:


Firma: Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER

Adres: Smolna 30

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-375

Telefon: 502 080 063

Domena: http://www.redtiger.com.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa