Opis:


Wytwórnia gadżetów z paskiem magnetycznym - Polskie Karty, to sprawdzony producent i dostawca wyjątkowych produktów reklamowych i marketingowych. W katalogu usług można znaleźć mnóstwo pomysłów na dopasowanie zamówienia do charakteru firmy. Dzięki nadrukom, urozmaiconym materiałom i dodatkowym opcjom klienci otrzymują wyjątkowe, spersonalizowane karty magnetyczne z czytnikiem danych.

Najczęściej zamawianym produktem są karty podarunkowe, dzięki którym można wczytać dowolną kwotę do wykorzystania przez beneficjenta w sklepie. Podobną popularnością cieszą się rozpowszechniające się karty lojalnościowe. Oprócz tych dwóch kategorii przedsiębiorstwa i instytucje coraz częściej potrzebują z kart rodzinnych i miejskich, dostępowych czy identyfikacyjnych. Te ostatnie mogą mieć postać wizytówki z elektronicznie zapisanymi danymi. Wszystkie typy są dostępne w ofercie firmy na indywidualne zamówienie.

Atutem oferty jest bogaty wybór rodzajów kart magnetycznych i chipowych. Wśród propozycji znajdują się m.in. podkłady:

  • z dowolnym nadrukiem,
  • metalizowane,
  • przezroczyste,
  • o nietypowych kształtach,
  • odłamywane breloki,
  • tłoczone,
  • ekologiczne.

Oprócz materiałów z paskiem magnetycznym w katalogu można znaleźć wersje z chipami i karty zbliżeniowe. Drukarnia wykonuje również inne materiały reklamowe i okolicznościowe, np. ozdobne wizytówki, karty świąteczne i wydruki reklamowe. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 7 do 10 dni roboczych. Firma oferuje również wykonanie gotowych produktów w trybie ekspresowym do 3 dni za dodatkową opłatą 100% lub 5 dni (+50%). 

Wytwórnia wykonuje partie identyfikatorów czy kart lojalnościowych z nadesłanych plików z autorskimi projektami klientów. Może także dołączyć do zamówienia własne pomysły - dysponuje wykwalifikowanym personelem i oprogramowaniem graficznym. Minimalny nakład obejmuje 200 sztuk, choć w przypadku bardziej złożonych wydruków (np. z kolorami Pantone) zwiększa się on do 1000 szt. Przy każdym zamówieniu projekt i warunki umowy są omawiane indywidualnie.

 

O firmie:


Firma: Polskie Karty sp. z o.o.

Adres: Al. 29 Listopada 94

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-406

Telefon: 12 415 11 45

Domena: https://www.polskiekarty.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

FHU APIS Pitoń Marcin

Zakopane

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane