Opis:


Na stronie internetowej Poraj.com dostępna jest oferta kancelarii prawno-patentowej, która zajmuje się ochroną własności intelektualnej w imieniu zarówno małych, jak i dużych marek. Jedną z proponowanych usług jest zastrzeżenie znaku firmowego. Takie rozwiązanie warto zarekomendować przedsiębiorcom, którzy chcą uniknąć naśladowców – w przypadku rejestracji logo lub innego symbolu właściciel marki zyskuje asekurację prawną i może ustrzec się przed nieuczciwą konkurencją.

Korzyści z zastrzeżenia znaku firmowego to między innymi:

  • skuteczna ochrona przed naśladowcami,
  • możliwość wypracowania wiarygodnego wizerunku w oczach klientów,
  • podniesienie wartości firmy.

Kontakt z ekspertami od praw dotyczących ochrony własności intelektualnej można szybko nawiązać telefonicznie lub elektronicznie, korzystając z danych teleadresowych dostępnych na oficjalnej stronie internetowej. Podczas pierwszego kontaktu z pracownikami kancelarii klient może ustalić szczegóły współpracy po przedstawianiu specyfikacji symbolu, który chce zastrzec.

W pierwszej kolejności specjaliści sprawdzają, czy dane logo lub symbol nie jest już dostępne w rejestrze, aby ustrzec klienta przed ewentualnymi sporami z innymi markami. Pracownicy kancelarii weryfikują oznaczenia identyczne oraz bardzo podobne. Badania czystości ochronnej są przeprowadzane skrupulatnie w publicznych oraz płatnych bazach. Po udanej weryfikacji eksperci przechodzą do skompletowania wymaganej przez urząd dokumentacji, która pozwala uzyskać certyfikat ochronny zapewniający asekuracją prawną na okres 10 lat. Kancelaria na bieżąco kontroluje przebieg procedury i niezwłocznie przekazuje klientowi niezbędne informacje. W przypadku ewentualnego postępowania sprzeciwowego kancelaria prawno-patentowa oferuje profesjonalne doradztwo i pomoc w dalszych staraniach o zarejestrowanie symbolu.

Na stronie internetowej kancelarii dostępne są opinie klientów, co może rozwiać niektóre wątpliwości przedsiębiorców zastanawiających się nad rozpoczęciem współpracy.

Data dodania: 07-11-2020
O BLOGU
Źródło:
https://poraj.com/znaki-towarowe/


O firmie:


Firma: PORAJ - Kancelaria Prawno-Patentowa

Adres: J. Słowackiego 31/33

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-824

Telefon: 61 843 21 00

Domena: https://poraj.com/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań