Opis:


Bardzo dokładne zabezpieczenie najbardziej newralgicznych punktów instalacji wodociągowej, między innymi w przypadku przygotowywania do użytku studni głębinowej, wymaga zastosowania odpowiednich materiałów. Punktami tymi są oczywiście miejsca styku. Może to być punkt, w którym rura wodociągowa wychodzi bezpośrednio ze studni, a następnie w innym miejscu przechodzi przez ścianę budynku do jego wnętrza. W takich właśnie miejscach stosuje się przejście szczelne, specjalny element ochronny dla rur z PCV, który musi spełniać odpowiednie standardy technologiczne, aby nie dopuszczać do zanieczyszczenia wody.

Solidne i bardzo szczelne akcesoria

Znajdujące się w ofercie firmy PrefEKO akcesoria wykonane zostały z bardzo dobrych materiałów i posiadają one oczywiście specjalną uszczelkę zabezpieczającą. Ma ona za zadanie zatrzymać wszelkie nieczystości, jak i nie dopuścić do tego, aby do wnętrza wodociągu dostawała się woda gruntowa bądź opadowa. W ofercie producenta dostępnych jest kilka rodzajów przejść szczelnych, które można dobierać pod kątem średnicy rury PCV, w tym między innymi:

  • 160/110;
  • 200/110;
  • 250/110;
  • 315/110.

Odpowiednia akustyka i ochrona termiczna

Naturalnie wszelkiego rodzaju otwory w ścianie budynków są również newralgicznymi miejscami z punktu widzenia akustyki oraz przepuszczalności termicznej. Dostępne w ofercie na stronie internetowej prefeko.com.pl materiały zostały jednak odpowiednio zaprojektowane, dzięki czemu bardzo skutecznie eliminują ten problem. Dodatkowo oczywiście uniemożliwiają one dostanie się do budynku wszelkiego rodzaju owadów, mrówek i innych insektów. Niezwykle prosty jest również ich montaż, a do tego zamawiając je w tym miejscu, można liczyć na konkurencyjną cenę. Idealnie sprawdzą się one między innymi przy:

  • otworach w ścianach budynku;
  • wyjściach rur ze studni głębinowych.

Szeroka oferta przejść szczelnych przygotowana przez firmę na pewno ułatwi dopasowanie tych produktów do konkretnych potrzeb, a przystępna cena pozwoli na stosowanie najlepszych na rynku materiałów, długowiecznych i po prostu niezawodnych.

Data dodania: 14-11-2018
O BLOGU
Źródło:O firmie:


Firma: PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Adres: Chemików 7

Miejscowość: Luboń

Kod pocztowy: 62-030

Telefon: 609737059

Domena: https://prefeko.com.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań