Opis:


Renomowana agencja reklamowa z adresem internetowym promonova.pl specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu elementów komunikacji marketingowej. Jej realizacje wyróżniają się estetyką, oryginalną koncepcją i rozumieniem specyfiki danego medium reklamowego. Stanowią skuteczne narzędzie promocyjne przekładające się na wzrost sprzedaży i poprawę wizerunku klienta – budują zainteresowanie produktem, wywołują pozytywne emocje, wspierają zapamiętanie nazwy marki. Agencja sprzedaje również gadżety – to ceniony producent kubków reklamowych z nadrukiem sublimacyjnym, kalkomanią organiczną lub grawerem w pełnej gamie kolorów Pantone. Wybór kształtów, rozmiarów i barw jest bardzo szeroki. Klient otrzymuje nieodpłatnie pełną wizualizację projektu do wglądu. 

 

Rzadko który nośnik reklamowy dostarcza klientowi innych korzyści niż informacyjne. Kubek ma dodatkowo wartość praktyczną. To doskonałe medium na ekspozycję logotypu z perswazyjnym hasłem. Ma dużą powierzchnię nadruku, która pozwala na czytelne pokazanie elementów identyfikacji wizualnej, ciekawego napisu i atrakcyjnej grafiki. Nadruk może obejmować przez to również bardziej rozbudowane grafiki z kampanii promocyjnych.

 

Nowoczesne maszyny i dobrej klasy farby umożliwiają  uzyskanie nasyconych barw oraz precyzyjnych konturów zaprezentowanych obiektów i czcionek. Długo zachowują one swój pierwotny wygląd i paletę kolorystyczną. Atrakcyjność wizualna i funkcjonalność kubków powoduje, że są one zamawiane na potrzeby akcji promocyjnych i wizerunkowych przedsiębiorstw z różnych branży.

 

Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i wysoko wykwalifikowanym personelem. Stawia na klasę realizacyjną, solidność terminową, konkurencyjne ceny oraz przyjazną obsługę.

O firmie:


Firma: promonova.pl

Adres: Zamiejska 1

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 03-580

Telefon: 881 208 204

Domena: https://promonova.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa