Opis:


Nie zawsze firmowy zespół zajmujący się kontrolą jakości jest w stanie wyłapać wszelkie niezgodności. Często po prostu pracownik sprawdzający określone parametry zatwierdza wadliwy produkt, gdyż ma świadomość, że ewentualne poprawki wiązałyby się z dodatkowymi stratami dla przedsiębiorstwa. Jest to działanie niezgodne z duchem optymalnej, właściwie prowadzonej produkcji, zgodnej z wymogami, jakie stawia klient. Realizator, który dopuszcza się tego typu praktyk, może łatwo stracić dobrą  opinię na rynku, a tym samym wiarygodność. Wiele firm po takim blamażu musiało zamknąć prowadzoną działalność z racji tego, że okazywała się nieopłacalna. 

Aby w poprawny sposób dokonywać weryfikacji produkcji, bez względu na przedmiot jej działania, warto skorzystać z usług odpowiedniej firmy zewnętrznej. Przedstawiony przez jej pracowników raport pokontrolny można z powodzeniem okazać klientowi jako potwierdzenie, że dana działalność funkcjonuje w oparciu o zasadę rzetelności i jakości wytwórczej.

Tego typu kontrola jakości w przedsiębiorstwie produkcyjnym to także informacja dla jego właściciela, co należy ewentualnie poprawić. Dane po weryfikacji zazwyczaj dość jasno określają strefy, gdzie przerób jest słabszy lub niższej jakości. To istotna wiedza, którą przedsiębiorca może przeanalizować i podjąć odpowiednie kroki naprawcze. Może być to zmiana stanowiskowa lub też zainwestowanie w lepszy sprzęt produkcyjny albo komponenty.

Wielu właścicieli firm produkcyjnych niechętnie wpuszcza zewnętrzne kontrole na teren swojego zakładu, chyba że są to ustalone wcześniej wizyty jednostek państwowych, w których kompetencjach jest sprawdzanie wypełniania zaleceń z zakresu Prawa Pracy czy BHP. Realizatorem usług zewnętrznych, któremu warto zaufać, jest ProQres Polska sp. z o.o. sp. k. Jej pracowników cechują zarówno wysokie kompetencje oraz doświadczenie zawodowe, jak i odpowiednia dyskrecja i dbanie o tajemnice działalności klienta. Nic, co zostałoby przez nich dostrzeżone, a co mogłoby rzutować w negatywny sposób na opinię o kliencie, nie zostanie ujawnione. 

O firmie:


Firma: PROQRES POLAND Sp. z o.o.

Adres: Aleja T. Kościuszki 23/25/5A

Miejscowość: Łódź

Kod pocztowy: 90-418

Telefon: 535 880 241

Domena: https://www.proqres.eu/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Metropolis Krzysztof Bugaj

Łódź

Mój Kot*PL

Bełchatów

SANKRA

Łódź