Opis:


Podnoszenie kwalifikacji zawodowych to dziś norma w wielu dziedzinach, zwłaszcza wśród osób wykorzystujących na co dzień tak zwane kompetencje miękkie, głównie z zakresu szeroko rozumianego zarządzania. Aby zwiększyć swoją wiedzę i umiejętności, nie trzeba zapisywać się na kilkuletnie studia. Obecnie można skorzystać z szerokiej oferty szkoleniowej. Tematyka dostępnych obecnie kursów jest naprawdę zróżnicowana. Obejmuje kwestie związane z zarządzaniem zarówno osobami w firmie, jak i zasobami materialnymi. 

Jedną z propozycji firmy PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE B. T. Greber Spółka Jawna jest szkolenie IATF 16949, pozwalające zdobyć kompetencje auditora wewnętrznego. To bardzo popularna dziś forma kwalifikacji zawodowych. Osoba na takim stanowisku legitymuje się wiedzą dotyczącą usprawniania działalności wielu sektorów w firmie poprzez optymalne wykorzystywanie dostępnych możliwości czy też wskazywanie konkretnych stref, które wymagają korekty. 

Udział w takim szkoleniu to dla wielu osób sposób na poznanie innej sfery myślenia o zarządzaniu przedsiębiorstwem. Pozwala na racjonalizację działań przy jednoczesnym uwzględnieniu konkretnych predyspozycji zatrudnionej kadry. Obowiązkiem auditora jest też okresowa kontrola poszczególnych działów, w tym również monitoring, czy zalecane przez niego zmiany zostały wprowadzone. Osoba przeprowadzająca audyt posiada dość dużą autonomię, nadaną przez zwierzchnictwo. Jest ona władna nałożyć na nierzetelnego pracownika lub nawet cały dział w firmie określone sankcje za niewykonanie przedstawionych w raporcie zadań. 

Na szkolenie auditora wewnętrznego można zapisać się, korzystając z formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie organizatora. Dużym ułatwieniem zwłaszcza dla osób, które chciałyby uczestniczyć w takim kursie, ale nie mają możliwości z uwagi na pracę zawodową lub obowiązki rodzinne, jest możliwość rezerwacji miejsca na spotkanie przeprowadzane online. Każdy słuchacz otrzymuje po zakończeniu wykładu imienny certyfikat auditora.

O firmie:


Firma: PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA

Adres: Ostrowskiego 30

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 53-238

Telefon: +48713551808

Domena: https://proqual.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

DCP Badania

Wrocław

Perfect Bust

Warszawa