Opis:


Prace budowlane, zwłaszcza obejmujące znaczną przestrzeń i zakres działań, wymagają zastosowania specjalistycznego sprzętu ciężkiego. Problemem jest zapewnienie odpowiednich maszyn do regulacji gruntu. Wiele firm zajmujących się stawianiem i remontowaniem budynków inwestuje w niezbędne zaplecze, gdyż jest to dla nich opłacalne. Urządzenia znajdujące się na stanie przedsiębiorstwa są dostępne, kiedy tylko zajdzie potrzeba ich użycia. Dodatkowo istnieje opcja ich wynajmu, co daje zysk.

Osoby prywatne zwykle nie mogą sobie pozwolić na kupno sprzętu budowlanego z uwagi na jego wysoki koszt. Po nabyciu maszyn i ich wykorzystaniu na budowie nieraz powstaje też spory kłopot, co z nimi robić dalej. Nowy właściciel nie zawsze dysponuje miejscem, by je bezpiecznie przechować, nie jest też w stanie pokrywać z własnej kieszeni niemałych opłat eksploatacyjnych. 

Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest ajencja potrzebnych modeli koparek, kruszarek czy też ładowarek od sprawdzonego dostawcy. Swoją ofertę w powyższym zakresie przedstawia firma PHU "MEYER" Michał Meyer mająca siedzibę w miejscowości Nowina, niedaleko Elbląga. Kadra zajmująca się obsługą klientów przyjmuje zamówienia od osób prywatnych oraz odbiorców prowadzących działalność gospodarczą. Udostępnia sprzęt wysokiej klasy, pochodzący od uznanych na rynku producentów. Dostawca gwarantuje, że maszyny pod wynajem są w pełni sprawne i gotowe do pracy od razu po dowiezieniu na wskazane przez odbiorcę miejsce. 

Firma poleca się jako wsparcie także dla przedsiębiorstw zajmujących się wyrównywaniem lub kształtowaniem terenu pod przyszłe inwestycje. Na liście maszyn znajduje się między innymi przydatna w utwardzaniu gruntu oraz w przerobie starego pokrycia kruszarka stożkowa. Jej wynajem jest korzystną finansowo decyzją, pozwalającą na przeprowadzenie prac bez dalszych kosztów związanych z utrzymaniem takiego sprzętu, znacznie też przyspiesza realizację zlecenia.

Jeżeli klient nie posiada odpowiednich uprawnień UDT, może wynająć poszczególne elementy wyposażenia wraz z operatorem legitymującym się takimi kwalifikacjami. Taka opcja jest dodatkowo płatna, ale pozwala przeprowadzić niezbędne działania zgodnie z prawem. Niweluje też możliwość otrzymania mandatu, jeśli na budowie pojawi się kontrola budowlana wymagająca przedłożenia dokumentów.

O firmie:


Firma: Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "MEYER"

Adres: 31a

Miejscowość: Nowina

Kod pocztowy: 82-300

Telefon: 664425988

Domena: https://meyer.elblag.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

DIWOS Dorota Stomska

Olsztyn

FunFutbol

Olsztyn

Turbo-Centrum

Ostróda