Opis:


Producenci opakowań tekturowych oferują wiele różnorodnych artykułów. Jak wybrać najlepsze z nich? Czym są pudełka fasonowe i do czego można je wykorzystać? Okazuje się, że to jedne z najchętniej zamawianych przez przedsiębiorców produktów, które wyróżniają się uniwersalnym zastosowaniem.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na ich konstrukcję. Kartony fasonowe wykonywane są z wykrojnika. Do ich zamknięcia nie potrzeba kleju i taśmy klejącej, ponieważ wyposażone zostały w zazębiające się klapki oraz skrzydełka. Ich złożenie zajmuje zaledwie chwilę i jest bardzo proste. To opakowanie zazwyczaj sprzedawane jest w formie złożonej na płasko, dzięki czemu zajmuje mało miejsca na magazynie i jest funkcjonalne dla firm zajmujących się wysyłką dużych ilości towarów.

Pudełka wykrojnikowe świetnie sprawdzają się do pakowania różnego rodzaju produktów sprzedawanych z bezpośrednią dostawą do klienta. Jest tak, ponieważ:

  • składają się z kilku warstw tektury i wyróżnia je duża solidność,
  • dostępne są w różnych wymiarach, które można dopasować do specyfiki określonego towaru,
  • nadają się do spersonalizowania poprzez naniesienie nadruku,
  • wyglądają elegancko, a zarazem są bardzo praktyczne.

Przykładowe kartony z tego rodzaju można obejrzeć na stronie internetowej pod adresem producent.kartop.com.pl. Niektóre modele mają ozdobne wycięcia, co sprawia, że doskonale nadają się do pakowania zestawów prezentowych. Dużą popularnością wśród klientów cieszy się na przykład białe pudełko fasonowe z ekspozycją na wino. Ma charakterystyczny, podłużny kształt, który został zaprojektowany z myślą o szklanych butelkach. Do standardowej wysyłki towarów częściej wybierane są modele w kolorze szarym.

Do swojego zamówienia warto dołączyć również materiały do pakowania, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniem towarów. Upominki można włożyć na przykład do pudełka wyłożonego kolorowym wypełniaczem papierowym. Przedsiębiorcy często zamawiają również folię stretch, transparentną taśmę pakową i narożniki tekturowe.

O firmie:


Firma: Kartop

Adres: Zwycięstwa 37

Miejscowość: Chodzież

Kod pocztowy: 64-800

Telefon: 506 224 565

Domena: https://producent.kartop.com.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań