Opis:


Każdy, kto doświadcza jakichś zaburzeń psychologicznych, powinien niezwłocznie skorzystać ze specjalistycznej pomocy. Dotyczy to nie tylko najpoważniejszych przypadków, jak uzależnienia, nerwice czy fobie, ale też takich problemów, które często są bagatelizowane, na przykład depresja spowodowana ciężką chorobą, niemożność uporania się z żałobą po stracie bliskiej osoby czy problemy uniemożliwiające nawiązywanie zdrowych relacji osobistych, na czele z seksualnymi. Każdy w takich problemów wymaga fachowej pomocy, by można było przywrócić życie na właściwe tory, gdyż bagatelizowane problemy psychologiczne wcale nie mijają same, a wręcz przeciwnie - narastają, a przy tym mogą pociągać za sobą kolejne zaburzenia. Jeśli dla kogoś udanie się do gabinetu psychologa stanowi problem, może skorzystać z innowacyjnej propozycji, jaką jest psychoterapia online.

Doskonałe rozwiązanie w wielu przypadkach

Korzystanie z pomocy terapeuty online za pośrednictwem portalu psychologicznego Psyche Expert pozwala walczyć z posiadanymi problemami w zaciszu własnego domu, o różnych porach, bez konieczności udawania się do gabinetu, czekania w poczekalni, narażania się na to, że otoczenie dowie się o korzystaniu z takiej pomocy itp. Zwłaszcza w niektórych przypadkach walory te będą ważne. Nie każdemu łatwo jest dotrzeć do odległego gabinetu, nie każdy znajdzie w sobie odwagę, by to zrobić, na przykład gdy ma fobię społeczną czy cierpi na skrajną nieśmiałość. Wiele osób też boi się korzystać z takich usług, nie chcąc, by ich problem, na przykład uzależnienie, wyszedł na jaw, zwłaszcza że wciąż jeszcze w Polsce korzystanie z psychoterapii kojarzy się z ciężkimi zaburzeniami psychicznymi.

To naprawdę działa!

Badania wykazały, że terapia odbywana online jest tak samo skuteczna jak ta odbywana w gabinecie, a w niektórych przypadkach może nawet być lepszym wyjściem. Tak jest zwłaszcza wówczas, gdy pacjent czuje się niepewnie na obcym gruncie i trudno jest mu się otworzyć podczas pobytu w gabinecie czy też czuje się nieswojo, rozmawiając o swoich problemach twarzą w twarz z psychoterapeutą.

O firmie:


Firma: PSYCHE.EXPERT Katarzyna Kowalska

Adres: Główna 48b

Miejscowość: Nowe Wągrodno

Kod pocztowy: 05-505

Telefon: 505484443

Domena: https://psyche.expert/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa