Opis:


Gabinet stomatologiczny jest miejscem, gdzie można wykonać regularne kontrole stanu uzębienia, zabiegi profilaktyczne, a w razie pojawienia się nieprawidłowości rozpocząć odpowiednie leczenie. Ważne jest jednak, by skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów, którzy zapewnią efektowny uśmiech każdemu pacjentowi. Dobrych lekarzy znaleźć można na stronie internetowej qdent.pl, gdzie oferowane są różnorodne usługi. Skutecznie pomagają osobom w każdym wieku.  Dzięki odpowiednio dobranym technikom można uzyskać satysfakcjonujące rezultaty. Specjalnością lekarzy z Warszawy jest także endodoncja. Ten dział stomatologii zachowawczej zajmuje się schorzeniami miazgi zęba, a także tkanek okołowierzchołkowych. 

Leczenie kanałowe jest bowiem skutecznym sposobem na walkę z zaawansowaną próchnicą. Stomatolog ocenia stan uzębienia, a następnie dobiera odpowiednie metody. Podczas leczenia endodontycznego usuwane są niebezpieczne dla zdrowia stany ropne. Powodują one pojawienie się bakterii, które mogą zaatakować serce, stawy, a także inne narządy. Odpowiednio prowadzony zabieg jest skutecznym sposobem na to, by pozbyć się nieprawidłowości, bez konieczności usuwania zębów. Konieczne jest pozbycie się z komory i kanałów korzeniowych zęba zakażonej miazgi i wszelkich zanieczyszczeń. Często wykorzystuje się wówczas płyn przeciwbakteryjny. Dentysta korzysta także z urządzenia o nazwie endometr, które umożliwia właściwe zmierzenie długości kanału korzeniowego. Dzięki temu może dokładnie oczyścić całą przestrzeń wewnątrz korzenia zęba. Następnie wykorzystuje specjalną substancję, która szczelnie wypełnia cały kanał. Zapobiega to dalszemu rozwojowi bakterii. 

Leczenie endodontyczne jest skomplikowane i czasochłonne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod, specjalistycznego sprzętu i znieczulenia miejscowego możliwe jest osiągnięcie pożądanych efektów w sposób jak najbardziej komfortowy dla pacjenta. Niezbędnym narzędziem wykorzystywanym podczas zabiegu jest mikroskop zabiegowy, który umożliwia precyzyjne oczyszczenie kanału z wszelkich zanieczyszczeń. 

Data dodania: 02-12-2020
O BLOGU
Źródło:
https://www.qdent.pl/endodoncja/


O firmie:


Firma: Qdent Warszawa

Adres: Sokołowska 9

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-142

Telefon: 510 58 58 88

Domena: https://www.qdent.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa